Wersja 1.3 – nowe sposoby personalizacji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
UjWGwupe

Czeka na hakenkrojca debile z WG!!

Krysia zdzisia

Zaprawdę powiadam wam,Wargaming jest ************ z tymi swoimi pomysłami, widać, że to ruskie szmaty maczają w tym palce wedle zasady, im większe zamieszanie to, tym lepiej. Powtarzam ruscy i ich ******* gra WOT to popaprańcy !

Zdzisio Krysi

Idź być pier-dolnięta gdzie indziej

XD

Pojezdziłbym ze swastyką na testowym, żeby potrollować te ruskie prosiaki…

Stary

Kolega chyba kiepski z histrii ?

Hornet

A mnie się podoba. Uruchomilem testowy, sprawdziłem . Czołg wygląda czadersko.

millo93

historyczne – niehistoryczne w sensie, że po wyłączeniu niehistorycznych kamuflaży nie będzie tego widać? Czy wszystkie podchodzą pod niehistoryczne kamo i historyczne lub nie jest tylko ich pochodzenie?

XD

sierp i młot, czerwoną gwiazdę zawsze będzie widać XD

Polak

Sierp i młot jest to teraz jeszcze swastyka albo event kto złapie więcej żydów/polaków ten dostanie emblemat z wizerunkiem Hitlera i stalina

XD

Chciałbyś… ale ci ze wschodu czczą jedynie swojego zbrodniarza

Piotrek

Sierp i młot tak, może swastykę? Szachownicę powinni dać…

Wik

Jeden z najbardziej debilnych pomysłów wg, może jeszcze różową świnkę na czołgu żeby ciapate (osoby wiary muzułmańskiej) uciekały jak tak pomalowany czołg zobaczą. Lepiej niech EU3 dodadzą coś sensownego by wymyślili, a nie jakieś kretyńskie kalkomanie. Oczywiście komunistyczny sierp i młot musi być z tego co widzę.

Anonimowo

W Warthunder jakoś są dużo większe możliwości personalizacji pojazdów i jakoś nie widzę żeby jeździły debilnie pomalowane. Typowa odpowiedź sfrustrowanego pomidorka

Wik

Ok może i pomidor (1370 wn8) tylko jeśli ta gra ma polegać na malowaniu no to sorry wielkie. Ciekawym pomysłem kiedyś było na piaskownicy bodajże lub na testowym że dodanie flagi lub jakiegoś godła na czołgu podnosiło 2-5 % doświadczenia na wybranych załogantów lub całą załogę, a tak masz tylko mniej golda i nic pozatym.

Anonimowo

O teraz odpowiedź mi się już spodobała. Przesadziłem może trochę z określeniem w Twoim kierunku. Ale to już “rykoszetowy” odruch, bo tu to często padają odpowiedzi innych “speców” nie będę wskazywał palcem bo mądrzy się odezwą, razem z przysłowiowymi nożycami :D, tak więc przepraszam. Tak ja powiedzieli o nowych opcjach to bardzo liczyłem na elementy 3D takie jak flagi. Bo pamiętam jak prezentowali sztandar właśnie 3D na czołgu. I ja na to liczyłem. Tego pewnie co teraz prezentują pewnie nawet nie założę, albo ewentualnie.

Anonimowo

Pomysł fajny, ale że znowu ograniczony do X tierów i VIII premium to jest ta część głupia pomysłu. Tak mam w/w pojazdy. Ale chciałbym też dać na inne