Tajny wagon: dzień 3.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

zadziałało wpisanie kodu pięknie wg podziękowało a jak wszedłem w misje to misji BRAK pewnie jestem albo ślepy albo upośledzony zresztą olać go sikiem prostym może bym się wkurzył jak by czołg dawali a tak zapalę sobie fajka i zbiję parę gwiazdek jak BÓG da bo wczoraj zbiłem pierwszą za 12 podejściem miałem farta trafiał mi się cały czas leming teem i szansa na wygraną od 32 do 46% ale było fajnie grali na artach daltoniści i nie tylko było im wio ryba w kogo walą a że klikacze mnie kochają to szybko lądowałem w garażu hehe miałem takie wrażenie że w drużynie przeciwnej jest 6 art

Anonimowo

Przed chwilą wpisałem kod i zadziałał

Michał

Być może.Nie spieram się.

oko

Kod WOTPOLSKA100 nie działa !?

Michał

Trzeba było wprowadzić przed rozpoczęciem wydarzenia.Teraz mamy już 3 dzień.

XD

Jeszcze wczoraj można było użyć kodu

oko

Kolego. (Trzeba było, być może) rozumiem twoje „dobre intencje”, Ale poco podawać kod, który jak wiadomo i tak nie zadziała ?
I to jest pytanie do >>> Bin4r, dlaczego wrzucasz do sieci coś, co jest nieaktualne ??? Czekam, na odpowiedz ! Czy mnie zbanujesz P.? Adminie !?

Anonim

Podana jest dzisiejsza misja dla tych co wpisali kod, codziennie jest inna i fajnie bo wiadomo co będzie. Nie wyczytałem nigdzie zdania że to kod do wpisania w dniu dzisiejszym. Czytanie ze zrozumieniem u nas w kraju kuleje niestety ale bulwersować się od razu na gościa to lekka przesada.

Michał

Panie Kolego.Wpisałem kod przed rozpoczęciem wydarzenia.Gra i buczy.Czy można wpisać w trakcie ????,tego nie wiem,i nawet nie mam możliwości sprawdzenia tego.Jakie pretensje do Bin4r ??????????????????????????