Historia zmian: 2017

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Robi

News dodany 3h temu i jeszcze nikt nie narzeka na matchmaker, premki i bardzo złe wg, coś się stało?

Kk2

Tak, mało już kto gra w grę… W większości odrzuca graczy to co wymieniłeś: matchmaker, przegięte premki, gold ammo, całe stada botów, chciwość WG, aimboty, tundry itd.
Generalnie każdy kto gra widzi bardzo duży spadek graczy. Wystarczy zobaczyć na listę znajomych. Niech każdy sam zobaczy i szczerze sobie odpowie ilu z nich jeszcze gra?! Na swoim przykładzie powiem że w grę gra mniej niż 20-30% znajomych, wielu odeszło przez ww zmiany.
Wiadomo firma chce zarabiać, ok, ale sami chciwością rozwalili tą grę – zabili kurę znoszącą złote jaja.
Stałe dodawanie nowych fal botów już nie uratuje gry, a dalsze chciwe brnięcie w zmiany i politykę jaką prowadzili raczej nie poprawi tego.

Michał

Nic dodać ,nic ująć.Mieszkam w Poznaniu,zaczynaliśmy przygodę w Wot-a w 7 osób.Sami znajomi i to nie osoby które poznałem w internecie ale tacy realni, znajomi ,koledzy.Na dzień dzisiejszy zostałem sam.