Historia zmian: 2016

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mało już kto gra w grę… W większości odrzuca graczy to co wymieniłeś: matchmaker, przegięte premki, gold ammo, całe stada botów, chciwość WG, aimboty, tundry itd.
Generalnie każdy kto gra widzi bardzo duży spadek graczy. Wystarczy zobaczyć na listę znajomych. Niech każdy sam zobaczy i szczerze sobie odpowie ilu z nich jeszcze gra?! Na swoim przykładzie powiem że w grę gra mniej niż 20-30% znajomych, wielu odeszło przez ww zmiany.
Wiadomo firma chce zarabiać, ok, ale sami chciwością rozwalili tą grę – zabili kurę znoszącą złote jaja.
Stałe dodawanie nowych fal botów już nie uratuje gry, a dalsze chciwe brnięcie w zmiany i politykę jaką prowadzili raczej nie poprawi tego.

Anonim

Śmiechłem

PanZodjak

a gdzie najważniejsze zmiany w tej propagandowej papce sponsorowanej przez WG. Rok kolejny spory odpływ graczy, pojawiaiają się boty na wysokich tierach. rok 2018 społecznośc wota się qrczy ale statystyki wota nie , ponieważ wzrasta ilość botów na randomach. Może o tym by czas napisac!!! Walka z czitami by WG – czyli jej brak!!! autoaimy aimboty, i inne dziadoswto na blogach zero o tym mowa może sponsor Wg zabrania!! miało być cos zrobione z amunicją premium hmmmm, jest cos zrobione zastepuje już ona standarodwą amunicje, wiec Wg po co wogole standard ammo wywalcie nie będzie miejsca w kliencie zajmować.

CzornyBambo

Tyle zmian a matchnaker dalej nie naprawiony

DGN

Jak to nienaprawiony? A co, zepsuty jest? Pierwsze słyszę.
Działa dokładnie tak, jak ma działać…

Michał

Dobre.

delta

Śmiechłem