World of Tanks nawiązuje współpracę z Twitchem

Pewnie zauważyliście, że od pewnego czasu pojawiały się informacje lub zdjęcia nawiązujące do Twitch Prime. Teraz dokładnie już wiemy o co chodzi.

W dniu dzisiejszym, w godzinach wieczornych dla subskrybentów Twitch Prime zostanie wydany specjalny zestaw upominkowy. Można go wykorzystać w World of Tanks i World of Tanks:  Mercenaries (konsole). W skład zestawu wchodzą: dedykowany Dowódca, Churchill III / Valentine II, zestaw stylizacyjny „Twitch Prime WoT”, czołgi na wypożyczenie, odznaczenia, medale, etc.

Czas trwania:

 • World of Tanks – od 25 października do 30 listopada;
 • World of Tanks: Mercenaries – od 30 października do 30 listopada.
Emblemat:

Dowódca:

Zestaw stylizacyjny:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Valentine II:

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

18 komentarzy

 1. sebiX pisze:

  dodalem karte ..ale cos nie pyklo bo wywalilo na czerwono ze nie obsluguje ( mbank) , ale co dziwne wszystko inne sie aktywowalo i zalogantka w garazu 🙂

 2. kapsel2310@gmail.com pisze:

  Witam, kiedy próbuję połączyć konto Wargaming z Twitchem pokazuje cały czas „Serwer tymczasowo niedostępny. Spróbuj ponownie później.” Piszę z pytaniem czy tylko ja mam taki problem oraz czy ktoś wie może jak go naprawić? Z góry dzięki za odpowiedzi.

 3. Anonim pisze:

  Mam problem z przyjęciem konta prime na twitch. Może się nie znam ale chciałbym też skorzystać z tej oferty. Po kliknięciu na „rozpocznij darmowy okres próbny” to przekierowuje mnie na to żebym dodał karte kredytową. Czy można to jakoś ominąć?

  • Anonim pisze:

   Nie. Jest to imho skuteczne zabezpieczenie przed cwaniakami z multikontem. Oczywiście cierpią tu ci uczciwi, co nie mieli złych intencji, ale firma za to odpowiedzialna nie jest w stanie z dużą pewnością zweryfikować czyiś zamiar.

   Ode mnie dodatkowo rada, by zapisać sobie w kalendarzu datę wygaśnięcia testowej usługi. Domyślnie, po tym okresie, co miech będzie ściągać z karty 10 dolanów. Praktyka imho zła, ale traktuje to jako nawoływanie do rozważnego podejmowania decyzji.

 4. krzysiek pisze:

  a to bezposrednio na konto w grze przyjdzie czy kod w twitchu mi sie wyswietli czy jak to?

 5. Anonim pisze:

  Hmm… A ja mam do wykorzystania okres próbny… Ciekawe czy zadziała.

 6. O pisze:

  Jak zasubskrybowac te twitch?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.