Sklep premium: Pz. 58 Mutz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Zagnansk1986

Skorpion G to najgorzej wydane pieniądze w tej grze.

Tomek. Z.

Ja polecam, ale go wymienić. Nawet STG jest teraz o wiele lepszy. Osobiście wymieniłem na TD AMX 105 Francja i jestem zadowolony. Pozdrawiam.

sztil4

Na Scorpuonie G mam 1500 bitew też uważam je dostał cichego nerfa ….. Dzialo jak wyżej czasami na 4 strzaly z rzędu rykoszet/ziemia/niebo bez przebicia a i bywały bitwy z 0dmg !!!!! Mam na nim 5 perkową załogę strzelam przewaznie z 2-3 linii mało kiedy przy strzale nie zostaje wykryty to zaczyna być irytujące!!!!

Anonimowo

naucz sie nim grac polecam

Oto

Ruska propaganda swoją drogą, ale dlaczego gracze tak chwalą tego Skorpiona i np. Patriota… Oba czołgi bez załogi z gładką jazdą, strzałem z biodra, BiA + racje są irytujące… Mój Skorpion ma 0.27, a czasami mnie tak wnerwia… 3 strzały ziemia powietrze z rzędu na nim to standard. Trzeba grać jak jakimś Obj. 263 w drugiej linii, zaraz za frontem żeby nie wyrywać włosów z głowy.

Anonimowo

Może tutaj chodzi o umiejętności a nie czołg. Złej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy

Oto

Masz rację, prawda jest taka że jestem botem i nie powinienem się wypowiadać, a wracać do nauki mechaniki gry. Takie coś jak RNG nie istnieje, celujesz w dolna płytę to w nią leci, jeszcze nikt nie miał tak że celując Skorpem G w dolna płytę pocisk poszedł w wieże, albo zasadził krecika. Zresztą doskonale to widać po wszystkich streamerach wbijających 3 MoE. Wszyscy jada na załogach 50% 0 perków, 0 dyrektyw, 0 racji bojowych. Nigdy nie używają ammunicji premium bo co to za różnica strzelać z AP o prędkości pocisku 920 m/s, a APCR’em 1150 m/s? Żadna i wcale nie jest łatwiej snajpić APCR’em. Dobra to ja już pójdę uczyć się grać bo niepotrzebnie używam czekolady i perków na poprawę celności. Dzięki którym wydawało mi się że te czołgi staja się grywalne i coś trafiają, a jak widać nic bardziej mylnego, chodziło o skill. Dzięki za rady całe życie grałem błędnie postaram się poprawić i wracam do ćwiczeń. Pozdro.

spokojny

czołg był rewelacyjny po wejściu do gry, działo przebijało i trafiało 90% strzałów (mam ponad 800 btw) potrafił również odbić coś wieżą a, po kilku aktualizacjach i cichych nerfach zrobiła się kupa

Darek

W tej grze RNG jest bardziej rozbudowany niż podają dla mnie wpływa też na prędkość pocisku i czas skupiania często grasz tym samym czołgiem a różnie się zachowuje. Masz serie że pykasz jak byś był na jakimś turbo a potem ten sam czołg jakoś muli nie trafisz nic, light dostają za 0 itp. Wyjeżdżam medem w stojącego bokiem Mausa nie zdążę skupić a on w ułamek sekundy obróca wieże i sprzeda mi kulkę i widzę jakby dopiero po otrzymaniu od niego buły jego lufa została skierowana w mnie

...gal anonim...

“Ten niemiecki pojazd pochodzenia szwajcarskiego jest wyposażony w działo słynące z wyjątkowej precyzji oraz wysokiego wskaźnika penetracji!”… Żeby tak kłamać w żywe oczy… Ruska propaganda…, a nie pardon cypryjska propaganda. Skorpion G ma teoretycznie celne działo 0.29 a sieje pociskami jak wiatr makiem. Ten z celnością 0.35 będzie jeszcze celniej strzelał, a ten wysoki wskaźnik penetracji spokojnie da radę na X tierach… Mam i nie polecam.