LT-432 gameplay

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

11 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
pfff

Taaa, trzeba jeszcze sprzedać lighta przed wejściem kołowych, które będą 2 razy lepsze.

Podpis

Ale wy jesteście żałośni. To ledwie jedna bitwa z której wnioskujecie że tank jest OP. Poczekajcie na kolejne i porównajcie z tą żeby wyciągnąć jakąś średnią. Co do odbijania Skorpiona i płaczu na ten temat. RNG jest kapryśne i jeśli się postarasz odbijesz się Skorpionem od BC-12T. Wyciąganie wniosków z jednej bitwy. Śmiech

stud3nt

Po pierwsze: wyzywanie innych ludzi od “żałosnych” świadczy o Tobie bardzo niekorzystnie.

Po drugie: nie ma żadnej możliwości, żeby Scorpionem G odbić się od B-C 12t. Jego najgrubszy pancerz to 40mm i będzie “przełamywany” przez 128-mm działo Scorpiona na zasadzie trzech kalibrów nawet pod ekstremalnym kątem. Jeśli strzelałeś Scorpionem do BC 12t i zobaczyłeś ikonkę tarczy, to świadczy to o trafieniu w gąsienice pod poziomem kadłuba – oraz o Twojej nieznajomości mechaniki gry.

Po trzecie: statystyki tej maszyny są już dostępne i można się o nich rzeczowo wypowiedzieć. 70mm ekstremalnie pochylonej przedniej płyty to bardzo dużo, opuszczanie działa daje bardzo wiele, kosmiczny DPM jest faktem. Tutaj nie ma żadnego wróżenia z fusów!

Po czwarte: ta “jedna bitwa” potwierdza wszystko to, co wywnioskowałem na temat rosyjskich maszyn w ciągu 25 000 normalnych randomowych bitew. Szczególnie razi ta dziwna celność w porównaniu do papierowych statystyk – doświadczałem jej wielokrotnie na IS-7, Ob 268 i innych ruskach. Z kolei taki np. E-75 czy Leopard 1 to rozrzutniki gnoju, mimo że na papierze są znacznie celniejsze.

stud3nt

Tak, jak się obawiałem – kolejne ruskie OP ścierwo. Mało im było Ob 268v4, to teraz fundują takiego potworka za prawdziwą kasę.

Mobilność LT, pancerz godny HT (odbija Scorpiona G, inne LT/MT od przodu nic mu nie zrobią), działo trafiające z 500m nawet, gdy jest rozwalone, fantastyczne właściwości jezdne, DPM 2230 (200-400 wyższy, niż w MT/LT podobnego poziomu!!!).

Gratulacje, WarGaming. Strategia bezwzględnego chapania kasy – nawet za cenę robienia totalnego rozpiździelu w balansie – jest, jak widzę, konsekwentnie kontynuowana.

zaciekawiony

Też będzie w garażu ,a biedaki niech płaczą dalej 🙂

Cebule płaczą

Dokładnie

Siema. Kto PL?

“Plamisty” kufa.

Anonimowo

Jestem zniesmaczony. Kolejny przegięty ruski tank. To jest lt? On robi miazgę z przeciwników plus dinga jak hewik. Nie powinni go wprowadzać. Lt ma spotowac a nie fragować!!!¡!!

pomidorek

ale on dinga lekkie 6 poziomu kumpel

Siema. Kto PL?

Takie jak np Scorpion G…

Xd

Już wiem jaki prezent sobie sprawię na gwiazdkę