Supertest: dwa odcienie Charkowa

Dziś zaczynamy Supertest dwóch wersji mapy Charków. W obu przypadkach powiększyliśmy część mapy na której toczy się rozgrywka, przez co mapy powinny być przyjemniejsze dla wszystkich typów i poziomów pojazdów. Wersje z Supertestu różnią się zarówno w miejskiej, jak i otwartej części mapy.

Jedna wersja oferuje mniej przejazdów i przestrzałów w części miejskiej. Zmiany te mają ułatwić nawigację i wyróżnić strefę przeznaczoną dla czołgów ciężkich walczących w zwarciu. Część otwarta została powiększona, oferuje więcej kryjówek i przestrzałów.

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Druga wersja jest bliższa oryginałowi, jeśli chodzi o miasto. Ilość przejazdów jest prawie taka sama, poza placem centralnym. Otwarta część mapy ma zróżnicowany krajobraz: płaska część jest dobra do snajpienia, ale wzgórza nadają się do aktywnego spotowania i gry z wykorzystaniem depresji dział. 

Kliknij na zdjęcia, by je powiększyć.

Ostateczny los prototypów zostanie zdecydowany na podstawie wyników testów oraz zebranych opinii. 

Nie regulujcie odbiorników i powodzenia w bitwach!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

9 komentarzy

 1. Scooter1002 pisze:

  to nie charków to drugi Ruinberg

 2. Anonim pisze:

  Super, że Charków wraca!

 3. Heh pisze:

  Okopy dla czołgów tak!

 4. JABKO1414 pisze:

  Stary charków był dobry, mogli by tylko ,,zielone” powiększyć

 5. bartek2210stec7 pisze:

  Dlaczego oni nie mogą zostawić starej mapy?? Mogli by tylko przerobić obiekty i tekstury do wersji HD a wszystko inne pozostawić na swoim miejscu. Tak było by najlepiej i dalej bez problemu bym mógł grać na tej mapie Mausem.

  • Pomidorek pisze:

   Ta i graj sobie bc 25t, przyjemność jak się patrzy.. Od razu niech robią same tenele, aby wszystkie typy 5 4 i inne dziadostwa których weakspot to strzał z „Golda” miały raj…

 6. pepeh pisze:

  Stary charków był dobry

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.