Druga misja bojowa Kota Kiciasława!

Dowódcy!

Będę miau przyjemność się przedstawić tym, którzy miauo o mnie wiedzą. Jestem admirał Kot Kiciasław, z któregoś tam pokolenia żeglarzy (zapomniałem, z którego). Choć obecnie stoczyłem tyle morskich potyczek, co kot napłakał, mieszkam w wirtualnej stoczni World of Warships. Lokalni inżynierowie ciężko pracują nad stworzeniem w grze moich ulubionych okrętów wojennych, a ja nie odwracam kota ogonem i dzielnie wspieram ich jako talizman. Przynoszę szczęście!

Drugi film: autobiografia admirała


Misje bojowe Kota Kiciasława

Dowódcy! Co powiecie na położenie swoich łapek na fladze z moim czarrrującym wizerunkiem? To nie kot w worku! Moje filmy nie są wyłącznie informacyjne, lecz również przydatne: szukajcie w każdym z nich kodów na misję bojową i odbierzcie flagę za wykonanie ich wszystkich!

Już mam kota na tym punkcie, bo przez cały miesiąc opublikuję czterrry filmy, w których znajdziecie kody na czterrry misje bojowe. Nie będzie to zabawa w kotka i myszkę – jeden film, jedno zadanie! Czemu nie wszystkie naraz, miauem mówić – ponieważ mam terminarz pełen walk i drzemek, nie mogę biegać jak kot z pęcherzem!

Mrrrega ważne: każdy kod może być aktywowany jedynie przed opublikowaniem następnego filmu! Po wprowadzeniu nowego filmu kot bonusowy z poprzedniego będzie niewart funta kłaków! Pamiautajcie o tym!

Wiadomości są aktualizowane, więc by nie przegapić następnego kodu, obserwujcie uważnie aktualizacje i subskrybujcie nasz kanał!

 

Kodzik to: PURRFECTFURREAL

 

Źródło: Portal WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

1 Response

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.