Rankingowy sprint, czyli coś dla 5 tierów

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
robertunio

Wybrali chyba najgorszy tier z możliwych – z portów wypłyną Gremyashche, Okhotniki, Kamikaze i Oktyabrskaye Revolutsiye, a zwycięstwo będą odnosić drużyny gdzie jest więcej OP premek. Chociaż mam większość z tych okrętów to uważam że dużo lepszy byłby tier 6 gdzie jedyną OP premką jest T-61.

Adziatron

warspite, t61, perth (kamikaze VI tieru) – tak na szybko

szparagus1

Moim zdaniem mimo wszystko 5 to lepszy wybór niż 6, ponieważ na 5 nie ma manualnego ataku na lotniskowcach, wiec nawet początkujący gracz będzie miał szansę pograć lotnią. Nie będzie jedocześnie tak skuteczny.

J_jW

A to ciekawe… Czy dotychczasowa tasiemcowa forma rankingówek się przejadła? Czy chodzi o zachęcenie “młodszych stażem”? Tak, czy inaczej, najgorszą rzeczą jaka tylko jest możliwa, jest idiotyczne zachowywanie gwiazdki, które kompletnie psuje rozgrywkę zespołową. Gra się, nie zgodnie z regułami współdziałania okrętów, ale na zachowanie gwiazdki, można dojść do 1 rangi z odsetkiem zwycięstw 50%. Kontrybutorzy pokazują przedziwne bitwy, w których zwycięstwo jest pewne, wystarczy nic nie robić i się oddalić, by nie stracić okrętu, ale ostatni gracz nie jest tego świadomy, ani nie jest pewny swojego wyniku, więc niepotrzebnie angażuje się w starcie, topi coś i sam zostaje zatopiony… Wynikiem jest przegrana, ale zachował szczęśliwie gwiazdkę. Mnie na to już nie nabierzecie, zobaczę sobie filmik na youtube i pośmieję z kompletnego idiotyzmu…

J_jW

Aha, a Game Arena w Poznaniu w najbliższy weekend też nie interesuje… No, ale będzie Ubisoft z nowymi produkcjami jak Anno, czy Skull and Bones…