Przegląd aktualizacji 1.2

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
benek

Tak te arty powinny być w WOT i to w ilości trzy sztuki co najmniej, żeby zrobić miazgę ? . Co, Co, Co, bo ? Dlaczego ?? A w trybie wielkiej bitwy cztery muszą być, bo by się nie liczyło ? Nie może być jedna Co ,Co, Co. Bo wy tak chcecie w Wargaming-u Co,Co,Co ??? I mało tego zarobić na X tierze też nie wolno tak ??? Bo wy w Wargaming-u tak chcecie i tak macie wszystkich graczy w d…….. Co,Co,Co, ???
Posrani jesteście !

BoTWG vel "JanekPL"

Nareszcie wyjdę z ukrycia, koniec działania pod pseudonimami… tyle lat, tle lat.ps. Rykoszet proszę o modyfikacje akceptacji treści komentarza, bo muszę kłamać. W końcu jestem robotem.

Crazy meble with autism

kiedy jest aktualizacja?

wg RNG

Co do czołgów z preferencyjnym mma to na pewno FCM 50 t,S.Pershing,M6A2E1,JgTig.8,8 cm wyszły na tym całym rebalansie najlepiej pośrednio na całym rebalansie wyszły Type 59,KV-5 i T-34-3 a najgorzej 112,WZ-111 i IS-6 a zmiana wchodzi 10 października dzięki wg nawet nie było tych trzech odsłon serwera testowego z ograniczonymi czołgami na pewno ci super testerzy jak zwykle bardzo dobrze zbalansowali czołgi pod skilowe pociski i statystyki

Anonimowo

Type 59 też bym zaliczył do pierwszego grona. Dostał 230 na froncie wieży, drobną poprawkę do peny i znaczącą do mobilności (która de facto była jedną z jego największych bolączek). Swoją drogą test publiczny i tak jest do bani. Większość chce grać dychami na najbogatszej opcji (na którą większość botów tam grających nie może sobie na taki luksus pozwolić). Ma to swoje zalety, ale psuje też wartość tych testów.

Maryś

Największą katastrofą jest IS6. Szkoda, bardzo liczyłem na konkretbuffa w jego kontekście, ale ta pena… Będzie się kurzył dalej w garażu.

t

boty sa juz dawno zaimplementowane..

Anonimowo

hehe dobre ;]

Bot w WoT

Więcej moich braci na serwerach WoT – cieszę się niezmiernie!

Pozdrawiam,
Wasz Bot