Listopadowy Wierzchołek drzewa – czas głosować!

Ach, listopad… zapuszczanie wąsów, dzień Guya Fawkesa, zakończenie I Wojny Światowej, no i… kolejny Wierzchołek drzewa!

W tym miesiącu będziecie głosować na wybrane pojazdy, po jednym dla każdej klasy, a głosowanie będzie trwać do 7 października o 23:59. Pojazd, który wygra głosowanie, znajdzie się w promocji przez cały kolejny miesiąc, co oznacza zniżki na jego całą linię oraz misje dla pojazdu najwyższego poziomu.

Głosowanie znajdziecie na naszym oficjalnym forum. Kliknijcie na poniższy przycisk, aby przejść do odpowiedniego wątku. Upewnijcie się, że jesteście zalogowani i oddajcie swój głos:

LINK DO ANKIETY

A w międzyczasie skorzystajcie jak najlepiej ze zwycięzcy tego miesiąca, którym jest Object 705A i jego słynna linia radzieckich czołgów ciężkich! Ten pojazd to prawdziwy mastodont, zdolny przyjąć wiele ciosów dzięki swojej dużej puli PW i ogólnie dobremu pancerzowi. A kiedy jego działo w końcu oddaje, to uwierzcie nam, że nie chcecie być w jego celowniku!

Zniżki i bonusy

Cała gałąź zwycięskiego pojazdu będzie objęta premią 50% do zdobywanego doświadczenia przez załogę i będzie dostępna w przecenie:

  • Poziom II-V: 50% zniżki
  • Poziom VI-X: 30% zniżki!

Wierzchołek drzewa – zasady:

  1. Czas trwania: Oferty specjalne Wierzchołek drzewa trwają przez cały miesiąc.
  2. Premie: Zniżki na pojazdy należące do wyróżnionej linii, zwiększony przyrost PD ich załóg oraz dwie misje specjalne, dostępne wyłącznie dla pojazdu X poziomu z linii występującej w ofercie.
  3. Głosowanie na pojazd: Na forum zostaną opublikowane specjalne ankiety. Możecie głosować na pojazd, który chcielibyście zobaczyć w następnej ofercie Wierzchołek drzewa.
  4. Możliwość głosowania: Każdy, kto posiada zarejestrowane konto, może zagłosować w ankiecie po zalogowaniu się na forum.
Dwie misje specjalne będą dostępne dla każdego, kto posiada w garażu pojazd X poziomu z linii wyróżnionej w ofercie. Misje te będą dostępne przez dwa miesiące od chwili rozpoczęcia oferty.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest
5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
PanzerNick

No to w listopadzie Lewandowski 🙂

Kejakos02

Obj 277

Anonim

Mam nadzieje że 60TP wygra, zawsze taniej 😀

PolskiGraczWoT

szkoda że nie zrobili, tak jak z włoskim drzewkiem :/, ale lepiej teraz niż wcale xD

60tp git tank

Szkoda że dopiero teraz, ale i tak dobrze chociaż X tier kupi się z 30% zniżka 😉