Oceńcie Customer Support/Wsparcia klienta dla gry WoWs

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
upierdliwy fan suportu

Faktycznie pracując średnio 8 godz dziennie ,i tracąc czas 10 min na każde zgłoszenie(zakładamy ,że odpowiada informatyk który pisze szybciej niż przeciętny użytkownik komputera,i powinien być nieco obeznany z tajnikami mechaniki gry etc.)to przy 80 zgłoszeniach ma taki nawał roboty ,że po tych 8 godzinach ręce go wleką do domu ,a palce wyginają się w drugą stronę ze zmęczenia.Faktycznie prościej jest mieć kilka gotowców ,nie czytać aby wysyłać jeleniom szukającym pomocy!!!! 🙂

Źródło: Wsparcie LG. :D

Wiesz, jeśli musisz odpowiedzieć na 70-80 zgłoszeń dziennie, nie będziesz się rozpisywał nad każdym z osobna bo nie ma na to czasu. Co do tego drugiego to nie wiem ocb.

upierdliwy fan suportu

Ten suport to kpina,od paru lat odpisują te same osoby te same odpowiedzi,jak jakiś auto system przypinający odpowiedź do schematu zapytania .Nic od siebie z góry ustalone regułki. Ciekawostka to to,że ostatnio skierowało mnie do pomocnika suportu tzw*żołnierza* członka społeczności który za odp miał niby coś zarobić link na e-mail do niego,tzn do jego odpowiedzi na zgłoszenie ale zero możliwości kontaktu z ziomkiem,kolejna kpina !!!!!