Wieści z SuperTestu – brytyjskie okręty

Brytyjskie okręty.

W najbliższej aktualizacji czyli 0.7.10 czas przeładowania sprzętu eksploatacyjnego „Wytwornica dymu” zostanie zmieniony. Poprawka dotyczy wszystkich drzewkowych brytyjskich niszczycielach oraz Cossack’a .

Od czasu dodania unikalnej „Wytwornicy dymu” dla brytyjskich niszczycieli różnica między sprzętem standardowy i premium wynosiła 20 sekund (60 i 80 dla pierwszej fazy testu oraz 70 i 90 dla drugiej) zamiast 50% tak jak powinno być. W wersji 0.7.10 naprawimy ten błąd i od tej wersji standardowa „Wytwornica dymu” będzie miała wartość przeładowania 105 sekund. Zmiany nie dotkną wytwornic premium.

Parametry „Doładowania silnika” dla brytyjskiego niszczyciela Cossack zostaną zmienione. To naprawi powstały błąd, który powodował, że okręt poruszał się wolniej w ciasnych zakrętach z włączonym doładowaniem silnika niż bez niego.

Krążownik pierwszo-poziomowy Black Swan: zwiększenie czasu przeładowania baterii głównej z 4 do 6 sekund. Zmiana wyrówna poziom efektywności bojowej tego okrętu z innymi okrętami tego tieru.

Niszczyciel X poziomu Daring: zwiększono zasięg wykrycia z powierzchni z 7,2 do 7,6 km oraz zasięg wykrycia po wystrzale z dymu do 2,61 km. Czas działania grupy ratunkowej został redukowany z 15 do 10 sekund.

Niszczyciel IX poziomu Jutland: zwiększono zasięg wykrycia z powierzchni z 7,0 do 7,25 km i zasięg wykrycia po wystrzale z dymu do 2,47 km. Czas działania grupy ratunkowej został redukowany z 15 do 10 sekund.

Zwiększenie zasięgu wykrycia pozwoli niszczycielom z mniejszą wykrywalnością i gorszym uzbrojeniem wykonać unik i uciec z pola bitwy zachowując większość HP. Jednocześnie brytyjskie niszczyciele będą miały nadal bardzo wysoki parametr uszkodzeń na sekundę. Skrócenie czasu trwania ekipy ratunkowej obniży średnią przeżywalność okrętów w bitwie, co zbliży je do wartości osiąganych przez inne okręty tej klasy.

Źródło: World of Warships Development Blog

Tłumaczenie: Dark_Havoc

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
hm

Przynajmniej w WoWs potrafią się ogarnąć na czas i zauważyć, że Daring z wykryciem bazowym 7,2 byłby totalnie przegiętym OP-kiem (dla przypomnienia Shima ma bazowe 7,1 i 1/3 siły ognia Daring)