Dzielne Boty w łacie 1.2 ze zmienioną ikonką

MiqT

Gracz, amator dobrej animacji, kina wszelkiego, smacznej książki oraz… wieczne dziecko. Człowiek lubujący się w ciekawych dyskusjach, często idący na przekór wszystkim. Posiadacz bardzo specyficznego poczucia humoru, dzięki czemu skutecznie segreguje grono swoich znajomych. A tak ogólnie to misio do rany przyłóż.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

21 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czeko

Codziennie mam wrażenie że gram z większością botów 😑

Kalafiora

Nie to czekam na ofertę boty premium!

Kupujesz i gra za Ciebie! Tylko zapłać, a on sam zrobi resztę z w 1 tydzień do Mausa, dobre RNG gratis (gra przecież rozpozna swojego).

Płacisz? Wygrywasz!

PupkaWG

Dzielne boty?????

W czym one są dzielne? Po co ta ściema? To są boty nie są dzielne ani tchórzliwe. WG chce po prostu ją miękko nas przekonać, że boty nie są złe, bo są dzielne!

Białoruska propaganda!

Oto

Już latają od tieru 1 do 10 tylko nieoznaczone. Skąd niby te bitwy 15 – 5 po 4 minuty?

Anonimowo

Brak balansu w doborze drużyn, czy pojazdów? Jak rzuci ci team samych średnio ogarniętych graczy na drugi podobny team, ale np z plutonem lepszych graczy? Wtedy ci lepsi zmotywują tych gorszych i gwałt gotowy. Brak balansu w doborze pojazdów to swoja drogą skoro dla WG Obj 268 4 to dobry przeciwnik dla Grille 15, IS-4 wobec SC, a równoważnikiem „OP” T-34-2/VTU jest T-44. Dlatego mniej więcej już po doborze pojazdów można wyczuć wynik. Odstępstwa mają miejsce tylko wtedy gdy gracze posysają na całej linii. A takich w tej grze pełno (jak i każdej innej F2P). I nie mówię nawet o botach. Gorzej niż boty grają myślący i pełnosprawni ludzie, bo bot jest tak zaprogramowany, że nie wypycha swoich i nie robi innych rzeczy by generować większe straty wynikające ze słabej gry. Gwałt w 2 – 3 minuty masz gwarantowany gdy team jest słaby, a balans pojazdów leży. Nie wnikam, czy WG tym manipuluje, bo nie da się tego udowodnić. Dlatego też gram głównie plutony, bo wtedy ma się dość często realny wpływ na wynik. Do tego nie wspieram tej produkcji. Nie będę głosować portfelem na to, że to dobra zmiana.

Anonimowo

Część tych sabotażystów nawet nie zdaje sobie sprawę jakimi świniami są. Grają na 10 klatkach/sek., z pingiem 400, awaryjnym netem i swoją bezradnością psują grę innym. Pół biedy jak ktoś wtedy gra artą, gdzie timingi nie są aż tak kluczowe. Gorzej jak taki siada za czołg i przez beznadziejny framerate ma problem wycelować, bo mają najniższą jakość, a przy tym rozmyte tekstury lub wyjedzie na stronę przeciwnika i zostaje rozstrzelany, bo pingi skoczyły i nie miał jak poprawić kierunku jazdy. I w taki sposób gość gra tysiące bitew 4fun…

ojciec dyrektora

no to niech gra i ma z tego zabaw. Pani Statystyka mówi, że raz jest w twojej drużynie raz w przeciwnej i nie ma to wpływu na twoje WR i WN8, zresztą w realu tez były bardzo słabe załogi czołgów … a tak poza tym zacznij grać na poziomach dla dorosłych (VIII-X), tam już jest mniej czarnych i czerwonych. Nie farm WN8 na V i VI tierze.
Mój syn ma 5 lat i zaczyna grać w czołgi, często dostaje wiadomości (całe szczęście że nie umie czytać) od zielonych/niebieskich w t67, że zepsuł im bitwę i im WR spadło. Oczywiście nie omieszkam im odpisać gdzie mogą sobie włożyć te statystyki i ile mnie oni obchodzą…

Za 500+ sprzedałem sprzedałem mózg.

Ta gra jest od 7 lat według PEGI (ESRB 13+, USK 12+). Pewnie należysz do tych ”nowoczesnych rodziców” co pozwalają grać dzieciom w gry takie jak CS:GO (PEGI 18+) GTA i pewnie oglądasz z dzieciakiem horrory i pornole. Brawo ty.

Bbbiy

Zgadzam się. Słabi gracze trafiają do obu drużyn i czasem dostaje się słabszą drużynę a czasem słabszych wrogów. Co do poziomu bitewnego również zgoda. Sam gram na niskich Thier ach gdy chcę wbić asa na jakimś czołgu. Żadna to frajda pastwić się nad ludźmi co się dopiero uczą gry albo nie mają jeszcze wymaksowanego czołgu i doświadczonej załogi. Niemniej regularnie spotykam takich graczy 😔

Negatyw

Jak ktoś pisze że gra upada to zapewne fan upadającego war thundera

robertunio

Gdyby graczy nie ubywało to nie wprowadzali by botów. Na razie na niskich tierach…

Anonimowo

O 3-4 w nocy na EU jest ok. tysiąca graczy i złożenie teamu na lolkach jest prawie niemożliwe i często wyrzuca z kolejki, bo minęło 5 minut oczekiwania. I nie jest to nawet bezpośrednio związane z ubytkiem graczy. W 2012 roku też występował ten problem, że naprzemiennie wywalało po 5 minutach lub losowało z teamami 7-8 graczy na stronę.

ZingerHZ

Boty na randomach bez sensu , niech zrobią jak w statkach oddzielny tryb, jestem sobie pomidorkiem to se popykam z komputerem może nauczę się celować. boty na becie jestem za , nie ma sensu testować niczego poniżej 10 i bez złota, apropo złota kto jest za usunięciem tej amunicji>>>??? bo ja obiema nogami, przykład jaki sens grać mausem skoro biorę sobie ob430u na złocie 340 peny wchodzi z jadącego z fajką w pysku.
Panowie bez spiny to tylko gra nie podoba się ze ruska ze boty skasuj grę pograj bierki ;).

hary76

To kiedy boty oficjalnie na 10t 🙁 Co za debilna firma bosze……Nie dawno auto aim to był cheat !!!! Teraz debile to wprowadzają do nowych ……..Debil debilem pogania ……..

Boniek

Nowa mechanika to choćby włoskie magazynki, dodanie botów to zwykłe psucie gry. WG znowu kłamie!

Robi

Ułatwienie gry początkującym i skrócenie ich czasu oczekiwania na bitwę to faktycznie rozwalanie całkowicie gry, balans został zachwiany.

Boniek

Mit z czasem oczekiwania. 2 minuty czeka się na bitwę tierem II ale o godzinie 1 w nocy. W twojej ocenie ułatwienie. Moim zdaniem na botach nie nauczysz się tylko sobie postrzelasz jak w jakimś fpp… Nie zauważyłeś tez, że wszelkie oceny personalne staną się już kompletnie oderwane od rzeczywistości, bo ktoś na lolkach z botami będzie robił 10 fragów na bitwę.

WG płaci za Twoje komentarze? Mamy już boty w komentarzach z Białorusi czy tylko jesteś pracownikiem firmy marketingowej udającej gracza?

gubscc

Boniek, stary nie grają. Kogo obchodzi jakas ocena personalna? Życia poza ta gra nie masz innego?

Srugie

Gra upada, zbyt mało graczy (bo przecież potrzebujemy tylko nowych premek…), więc cisną boty dla tych, co pozostali, smuteczek. [*]

Robi

Lol, co Jak co ale na rosyjskim serwerze to graczy na pewno nie brakuje, to że Wot upada słyszą od dobrych kilku lat A graczy wciąż nie ubywa.

Eberhard Mock

Ubywa, ubywa. Niegdyś wieczorami było łącznie 200k graczy ma EU. Co wieczór. Obecnie jest 100k (z wyjątkiem maratonów i super eventów – wtedy bywa 120k). Spadek o połowę kolego.