Wieści z SuperTestu – modele 3D

Pancernik III poziomu Royal Navy – HMS Dreadnought wszedł w fazę Supertestu! Gracze wkrótce będą mogli zdobyć praojca nowoczesnych pancerników, najprawdopodobniej jednego z najbardziej poszukiwanych okrętów wojennych, które zostaną dodane do gry.


Pancernik VIII poziomu Royal Navy HMS Vanguard wszedł także w fazę Supertestu! Jest to drugi po HMS Dreadnought najsłynniejszy i najbardziej oczekiwany okręt brytyjski.


Amerykański krążownik premium III poziomu Charleston Charleston został niedawno dodany do Supertestu! Brak szczegółów, czy będzie to zwykła premka lub jakiś rodzaj okrętu prezent / nagrodę.


Dane bojowe amerykańskiego pancernika poziomu VI USS West Virginia możecie znaleźć pod tym linkiem, natomiast pozostałem informacje z Supertestów sprawdzicie po kliknięciu w ten link.


 Amerykański krążownik premium VIII poziomu USS Wichita także wszedł w fazę Supertestu.

Modele zamieścił HARKONNEN na swoim blogu thedailybounce.net

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
1 Komentarz
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J_jW

HMS Vanguard jest na dziś dzień takim śmieciem, że anglojezyczni są obrażeni