Wierzchołek drzewa: Object 705A

Kolejny miesiąc oznacza kolejny wierzchołek drzewa. Ta odsłona poświęcona jest radzieckiemu czołgowi ciężkiemu.


Szczerze mówiąc nie wiemy, czy jakiekolwiek drzewo na ziemi dałoby radę utrzymać ten wielki czołg, ale wybraliście metalową bestię Object 705A, która bezsprzecznie rządzi na szczycie bardzo sławnej linii: radzieckich czołgów ciężkich! Ten pojazd potrafi mocno uderzyć i wytrzyma wiele pocisków przeciwnika dzięki swojemu pochyłemu pancerzowi, mocnej wieży i sporemu zapasowi PW.

To prawdziwy mastodont, dopracowywany przez lata doświadczeń radzieckich czołgów, a teraz możesz go wypróbować dzięki następującym zniżkom!

Pamiętaj, że będą obowiązywać od 1 października o 6:00 do 1 listopada 6:00.

50% zniżki na zakup następujących pojazdów:

30% zniżki na zakup następujących pojazdów:

+50% PD załogi za każdy pojazd przeceniony w tej promocji

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

13 komentarzy

 1. Młody pisze:

  A ja go mam i szczerze polecam. Jest fantastyczny. I to yebnięcie…

 2. Anonim pisze:

  705A czołg nie najlepszy ,ale i tak znowu wygrał rusek łał

 3. NiezlySzajs pisze:

  @Sovietskijinzynier nie chcę cię obrażać, ale jak jest się bardzo słabym graczem to prawie każda X jest słaba. Pewnie też należysz do tych co pitolili że polskie drzewko jest najgorszą linią w wot, a tu zdziwko bo są to jedne z lepszych czołgów, nawet nimi grają najlepsi gracze, a to o czymś świadczy.

  • Pomidorek pisze:

   szefie lepsi gracze grają polskimi tenkami bo je markują ….

  • JA pisze:

   Kto Ci powiedział że Polak to jeden z lepszych czołgów ? Grają nim co najwyżej na randomach ,ma mało peny i do tego na kumulaku i proszę nie pisz mi tu o penie is7 który ma apcr. Taką sobie celność, pancerz słaby jeśli chodzi o granie na wieżę to wierzysz że Cię nie przebiją

 4. GustawPol pisze:

  OK! Bardzo mi pasuje taki stan rzeczy, bo nie mogłem się zmobilizować aby to robić.

 5. SovietskijInzynier pisze:

  Żebyście się nie zawiedli, bo to jedna z gorszych X ciężkich..

 6. Pomorzanin pisze:

  Odkładałem tą linię na później, ale teraz, jak jest taki motywator, to chyba zacznę expienie 🙂 Niepotrzebnie tylko ISa odkupiłem za full cenę, skoro teraz będzie zniżka 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.