Problemy z czatem – mała aktualizacja

Na oficjalnym forum World of Tanks pojawił się wpis Falathiego, Community Mennagera, który nakreślił kilka faktów odnośnie dającemu się w znaki graczom problemowi związanym z growym czatem.

Hej!
 
Mała aktualizacja odnośnie znanych problemów z czatem: wygląda na to, że znaleźliśmy rozwiązanie w postaci zmiany protokołu czatu na bardziej stabilny. Ta wersja jest mniej zaawansowana, ale to nie wpłynie negatywnie na działanie funkcji w grze – za to jest to wersja bardziej stabilna, którą łatwiej nam monitorować. W tej chwili nie mamy jeszcze informacji kiedy dokładnie nastąpi zmiana protokołu, ponieważ dopiero planujemy tę zmianę.
 
Więcej informacji wrzucę, gdy tylko będą dostępne.

Falathi, Community Manager

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. dziękiwg pisze:

  Problem trwa od jakiś 3 tygodni, szybko się zorientowali…

  • Sławek pisze:

   Problemy z czatem trwają już od roku chyba. Z tego co pamiętam to chyba po łatce z okazji wydarzenia halloweenowego w 2017 roku czat zaczął się sypać. Co ciekawe WG nigdy oficjalnie nie zapowiadał nowych funkcjonalności w tym komponencie. Jednak jest jedna zaleta nie działającego czatu – mniej hejtu i wyzywania po bitwach 🙂

 2. Ech pisze:

  Slowo klucz „dopiero planujemy”.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.