Sklep premium: M4A3E8 Fury

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Prawa „autorskie” do tego czołgu ma bodajże Sony Pictures i to od tej wytwórni zależy głównie, czy czołg może być w sprzedaży. Poprawcie mnie jeśli się myle. Tym samym WG nie może być pewne tego, czy konkretny czołg można będzie ponownie sprzedawać i nie należy mieć do nich o to pretensji.

ARQx

Jak WG mówi, że znerfi pojazd, który mamy w garażu, to znerfi. Jak WG mówi, że jakiś pojazd (np E25, Fury, kartofel) nie pojawi się więcej w sprzedaży…to mówi

Anonimowo

W przypadku E 25 nie było mowy, że zostanie całkowicie wycofany… ale „znafcy wiedzom” lepiej. Fury miał jakieś problemy licencyjne, ale najwyraźniej je rozwiązali, bo chyba logiczne, że WG by nie zrobiło coś wbrew umowie, a tym samym naraziła się na straty finansowe. W przypadku Kartofla jedyna strata to strata wizerunkowa i jedynie tu można WG cokolwiek zarzucić. Reszta (dotyczy nie tylko Fury/E 25) to nieumiejętność rozumowania, braki elementarnej wiedzy i brak logicznego myślenia. No ale w Internecie pełno takich. Lepiej płakać jakie to WuGie zue miast doczytać.