Sklep premium: M4A3E8 Fury

Kolekcjonerską perełką tego tygodnia będzie amerykański M4A3E8 Fury, inspirowany filmem o tym samym tytule. Czołg dostępny w jednym zestawie.

Twój kolejny czołg to gwiazda kina! Furia zadaje mnóstwo uszkodzeń na minutę i jest dość zwrotny. W dodatku zachowuje sporo celności, gdy strzela podczas ruchu. Jeśli lubisz dynamiczne czołgi to uwolnij Furię już teraz!

 • M4A3E8 Fury + miejsce w garażu + Załoga wyszkolona w 100% oraz 2 dodatkowe przedmioty za 80,18 zł.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Anonim pisze:

  Prawa „autorskie” do tego czołgu ma bodajże Sony Pictures i to od tej wytwórni zależy głównie, czy czołg może być w sprzedaży. Poprawcie mnie jeśli się myle. Tym samym WG nie może być pewne tego, czy konkretny czołg można będzie ponownie sprzedawać i nie należy mieć do nich o to pretensji.

 2. ARQx pisze:

  Jak WG mówi, że znerfi pojazd, który mamy w garażu, to znerfi. Jak WG mówi, że jakiś pojazd (np E25, Fury, kartofel) nie pojawi się więcej w sprzedaży…to mówi

  • Anonim pisze:

   W przypadku E 25 nie było mowy, że zostanie całkowicie wycofany… ale „znafcy wiedzom” lepiej. Fury miał jakieś problemy licencyjne, ale najwyraźniej je rozwiązali, bo chyba logiczne, że WG by nie zrobiło coś wbrew umowie, a tym samym naraziła się na straty finansowe. W przypadku Kartofla jedyna strata to strata wizerunkowa i jedynie tu można WG cokolwiek zarzucić. Reszta (dotyczy nie tylko Fury/E 25) to nieumiejętność rozumowania, braki elementarnej wiedzy i brak logicznego myślenia. No ale w Internecie pełno takich. Lepiej płakać jakie to WuGie zue miast doczytać.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.