T-50-2 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

7 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Anonimowo

Mówisz o watafaku auf E100. Pewien jutuber nakręcił film o tym że go nie dodadzą

Labamba

Kwestia czasu jak dadza lekko zmieniony dawno zapomniany 10t ktory mausa na magazynek sciagal 😉 ponoc juz o nim rozmowy trwaja

Anonimowo

Wątpię, by to miało miejsce. Za mocarna maszyna na standardy panujące na serwerze europejskim. Jako przeciwnik nie jest jakiś wymagający (acz groźny jak każdy magazynek). Wolne pojazdy mają kichę, ale większość lightów/medów go porobi na zasięg widzenia i obuchy (nie mówiąc o tym co się stanie jak Lodówka/Faktura w niego grzmotną…). Do tego ciężko byłoby znaleźć odpowiedni event by go dać i nie było wylewu hejtu.

Anonimowo

To ta sama sytuacja dla którego czołgi z Kampanii/MO się nie pojawiły w swobodnym dostępie. Wiem, że spełniłby się sen pomidora o możliwości przejażdżki Obj 907, czy M60… Ale to raczej zostanie w strefie ich czerwonych marzeń. Czołgi wycofane i zamienione na specjalne (np.: Foch 155, czy Faktura) zapewne mają szansę wrócić, ale na pewno nie w formie przystępnej dla każdego bota. To nie serwer chiński, gdzie Waffenfapper jest dostępny od tak za hajsik (jak i maszyn z Kampanii/MO). Tu pewnie trzeba będzie ogromną ilość obligacji zebrać, a boty i cienkie Bolki może za 10 lat się odpowiedniej ilości dorobią. Skoro już wspomniałem o czołach specjalnych… Mam przeczucie, że następną taką maszynką będzie IS-4 lub E 100. Nie ma się co oszukiwać, ale te maszynki na tle reszty wypadają blado. Możliwe, że zakończy się na jakiś istotnych buffach, które podniosą ich walory bojowe tym samym wyrównując do reszty. Tym samym trzeba by było też znerfić japońskie kloce najwyższych tierów.

Luk4s

Masz typa 5 heavy ze mowisz o nerfie? Ja mam i uwazasz ze czolg nie jest za mocny, oprocz braku mobilnosci z ktorym poryka sie e100 i maus rowniez type jwst z przodu na goldzie do przebicia wszedzie nie tylko miedzy gaski czy przod wiezy, nawet przez 8 tiery w weakspoty jak np ten pasek miedzy wieza a gorna plyta. Troll faktycznie nie wymaga skilla ale to loteria czy trafisz za 700 czy za 200. Gdyby znerfili mu pancerz albo dzialo bylby niegrywalny taka jest prawda

Anonimowo

Grałem na testowym, do tego widzę co nim ludzie robią na normalnym gdy taki staje naprzeciw. Wszędzie płacz, ze arta wali z końca mapy, że ogłusza, że coś tam. Pojawia się Japoniec przed którym znacznie ciężej się ukryć w bitewnym zgiełku, sieka za więcej i szybciej niż arta. Do tego ma pancerz, który bez pestek premium nie ruszysz (tu też wina map, że ograniczają manewr). 8 tiery przebijają powiadasz? Chyba jak RNG polosuje odpowiednio dużo i to w bok (wyjątkiem chyba są TDki, KW-4, Lowe i T34). Nie wiem też o jakim pasku mówisz… Bo mam nadzieję, że nie o pierścieniu wieży, który ledwo co widać i by tam wbić to trzeba mieć odpowiednio dużo peny i odpowiednio wysoko się znajdować. Oczywiście nie tylko Type zasługuje na nerfa. Super Conqueror też za wysoką efektywność ma. Powinien mieć gorszy DPM niż jego specjalny brat (FV215b) z racji tego, że ma lepszy pancerz.

ktoś tam

To ty noobek jak tym po 200 bijesz xdd mam na nim największy średni DMG więc nie ******* że nie potrzebuje metra raku bez rąk i nóg.