Sklep premium: Sherman VC Firefly

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Jaix

Bardzo fajne działko, brak pancerza i mobilność jak E2, tylko, że Jumbo ma super wieże. Ogólnie przyjemny czołguś.

Areczek

fajny czołg. dobrze w niego wchodzi z arty. no i jest dość wolny, więc szybko nie ucieknie. polecam

Luke

Śmieszne dla mnie są oferty kupna ograniczone czasowo, jakby to były wyjątkowe okazje hahahahaha. A rzeczywistość jest brutalna, nie dość że wydajecie kupę realnej kasy to a w zamian dostajecie ułudę czegoś posiadania, a przecież zgodnie z regulaminem nie jesteście właścicielem tego nabytego towaru i są to tylko piksele na ekranie. Głupota i naiwność ludzka nie ma granic. Obudźcie się.

Anonimowo

Kupa pieniędzy? Podstawa kosztuje tyle co dobre pół litra, a pół litra się skończy już na pierwszej imprezie.

Anonimowo

Głupotą to ty się popisałeś. Tak naprawdę wszystko co posiadasz jest ułudą. Kupujesz papierosy/alkohol/jedzenie/wodę… Wypijesz/zjesz i co ma z tego trwałego? Gierka i jej zawartość tu w niczym się nie różni od reszty. Masz chwilowe korzyści i tyle (zaspokojenie własnych potrzeb). Obudź się w końcu i zrób coś z tą swoją głupotą. Albo dorośnij, bo wygląda to na bełkot dzieciaka co życia jeszcze nie zasmakował i uważa się za wielkiego pragmatyka.

Marcines

Bardzo fajna maszynka. Gdzieś czytałem, że w czasie II woj. św. był klasyfikowany jako TD i tak należy nim grać. Nawet VIII T. mu nie straszne. Chociaż wtedy, jak zostanie wykryty to raczej należy obmyślać jaką następną maszynę wybrać z garażu… 🙂