Community Replay Contest – szybki konkurs na serwerze EU

Z racji, że na polskiej wersji portalu nie pojawiła się żadna informacja, śpieszymy Wam donieść, że anglojęzyczne community zorganizowało szybki konkurs, w którym wygrać można aż 5 pojazdów Premium VIII poziomu oraz 3 pojazdy Premium VI poziomu:

 • 5x 50TP prototyp + 30 dni konta premium;
 • 3x Pudel + 30 dni konta premium.

A co trzeba zrobić? Wystarczy rozegrać jak najlepszą bitwę w dowolnym z nowych polskich czołgów, a następnie wgrać powtórkę na serwis WoT-Record z dopiskiem „WG Replay Stream(ważne są tylko bitwy rozegrane w obecnej wersji gry – 1.1). Na wysyłanie powtórek macie czas do 25 września, zaś dzień później później (26.05) zwycięzcy zostaną przedstawieni na oficjalnym Streamie. Oczywiście podczas strumyka nie zabraknie różnych giveway’ów, więc warto oglądać transmisje.

Po więcej szczegółów zapraszamy na stronę z newsem, zaś strumyki z WoT możecie oglądać pod tym adresem.

Powodzenia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

3 komentarze

 1. Gregor pisze:

  Może to być bitwa rozegrana 50 TP prototypem???

  • Bin4r pisze:

   Chyba tak. Napisali tylko, żebyście podzielili się najlepszymi powtórkami z „polskimi czołgami”, więc teoretycznie powinno to być brane pod uwagę.

 2. GustawPoL pisze:

  Szkoda, że moje nowe czołgi ograniczają się jedynie do premek, ale inicjatywa zacna.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.