Maraton: Caernarvon AX – wyjątkowy kamuflaż

Wrześniowe wydarzenie przyniesie Wam liczne nagrody i cenne przedmioty w grze. Zaczynają się one od kredytów, rezerw osobistych i wyjątkowych kamuflaży, a kończą na najnowszym Caernarvon Action X, czołgu ciężkim premium VIII poziomu!

Jak już jesteśmy przy kamuflażach, to do zdobycia będzie nowy zestaw stylizacyjny. Ten historyczny styl może zostać użyty na brytyjskich pojazdach VI, VIII oraz X poziomu.

Po kliknięciu w zdjęcie wyskakuje okienko z fotkami w dużym rozmiarze.

Ź: WoT Express

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

6 komentarzy

 1. Elo pisze:

  Przecież to jest historyczny kamuflaż.

 2. Anonim pisze:

  Widać jaki ćwierć inteligent z ciebie. Takie proste prowo, a sapiesz jakby ktoś ci na twarz napluł. Brawo! Troll tym samym nickiem był bardziej inteligetny niż te wszystkie twoje pseudo inteligentne komentarze.

 3. Janusz pisze:

  Masz wersję AX?. No widzisz, nie masz…

 4. Darek pisze:

  Znowu maruda!!!
  Zastanawia mnie zawsze co siedzi w łbach takich ludzi??? Dają coś za free lub kilka gierek – źle, ktoś sobie kupił premkę – jeszcze gorzej. Leczycie takim zrzędzeniem swoje kompleksy, czy co??? Nikt nikomu nie karze grać lub kupować.
  PS.
  DGN olej forum jak wszystko cię irytuje, bo to już nie pierwszy twój trolowy wpis. Życie jest piękne, olej newsy – nie będziesz się stresował

 5. MK pisze:

  A ja mam w garażu i co teraz?

 6. Ricoszet pisze:

  Niech daja tego caernarvona bo juz chce robicc

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.