Misje: Witaj, Polsko!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

22 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
polololo

wszystko fajnie tylko misja na 11k expa nie zadziala
nie zostala dopisana do listy nagrod 😛

polishbeer

Dokładnie u mnie też nie weszło 11 k expa

PL

My Polacy mamy w naturze narzekanie,jak nie było polskiego drzewka to wszyscy płakali kiedy bedzie w końcu.Teraz jak je mamy a w cale go nam dać nie musieli to narzekamy że czołgi chu…we.Sprawa jest prosta,jak komuś nie pasują z różnych powodów polskie czołgi,to ich nie rób i problem z głowy.Najlepiej jak by WG dało nam na każdym trierze Obj.907 lub 277 to pewnie by z 70% było zadowolone a 30% i tak by narzekało że np.długość lufy jest do **** itd.

robertunio

Polskie czołgi są słaboprzeciętne alibo przeciętnosłabe bo WG wiedziało że będzie dużo ludzi grało tymi czołgami nawet jak bedą jakie są a nie chcieli do końca zniszczyć i tak bardzo już zachwianego balansu wprowadzając op polskie czołgi. WG nadal znajduje się w Mińsku a siedzibę oficjalnie mają na Cyprze żeby mieć nieograniczony dostęp do rynku Unii Europejskiej, a Ukraińcy nie lubią Polaków bo Ukaraina była polską kolonią i było w historii więcej powstań ukraińskich przeciwko polsce niż polskich przeciwko zaborcom.

Anonimowo

Zmieńcie w końcu płytę xd. Albo nauczcie się grać łaskawie. Dzisiaj w jednej bitwie całkowicie Stockowym 53TP zagrałem lepiej od każdej X w bitwie. Więc raczej to nie czołgi są problemem

Anonimowo

Ale Mińsk jest na Białorusi

Czechslaf

Jaka Kolonia? Naucz się Historii. Byl sojusz RP z Księstwem Litewskim, a nie Ukraina, ktorej w tamtych czasach na mapach nie było. Powstania były ale KOZACKIE. Tyle ze swoimi powstaniami Kozacy doprowadzili do jeszcze gorszego stanu, niż mieli z RP. Ach, sojusz z RP był pragmatyczny, a nie na zasadzie przymusu.

DGN

A odnośnie tematu, to nie mam najmniejszego zamiaru brać udziału w tej szopce zwanej “Witaj, Polsko”.
Mam trochę inne priorytety okazywania patriotyzmu, niż przejmowanie się pikselami w komputerowej gierce.
A polskie czołgi w WoT są słabe. nie tyle same w sobie, co ich ścieżki badań.
Czyli w sumie są słabe. Przynajmniej te tiery, które mnie interesują, czyli od 4 do 6. Wyżej nie gram czołgami drzewkowymi.

rav296

Przygodę z polskimi czołgami zacząłem od 9T czyli 50TP na full i … jak dla mnie ten czołg jest zwyczajnie słaby owszem ma przebłyski ale najgorsza dla mnie jest armata niemiłosiernie niecelna, kartofle i pustaki to norma nie mówiąc o celowaniu w weakspot na odległość… nie powiem da się tym grać ale szału nie ma:(…

Eberhard Mock

Niestety potwierdzam. Ta celność to masakra… Co nie znaczy, że nie można nim fajnie pograć 🙂

Anonimowo

Jak się nie umie grać to wszystko słabe ;v

NSX

smutno to mówić, ale wg zrobiło polskie czołgi tak słabe, że nawet nie warto robić tej lini. ruskie a nawet chińskie klony znacznie lepsze, bo wiadomo że radzieckiej grze tylko radziecka technologia jest najlepsza

Dumny z bycia Polakiem

Nieprawda. Od 5 tieru zaczyna sie robić dobrze. W zasadzie od 6 można grać przyjemnie. Ale masz rację mowić o ruskich. Bądź co bądź Białoruś jest swoistą satelitą Rosji w polityce więc tym samym rownież rzutuje to na przemysł gamingowy jak i inne. Pozdrawiam 😉

Dumny z bycia Polakiem

Nieprawda. Od 5 tieru zaczyna sie robić dobrze. W zasadzie od 6 można grać przyjemnie. Ale masz rację mowić o ruskich. Bądź co bądź Białoruś jest swoistą satelitą Rosji w polityce więc tym samym rownież rzutuje to na przemysł gamingowy jak i inne. Pozdrawiam 😉

DGN

Białoruś satelitą Rosji???
Gdzie tak uczą? W TVNie czy u Rydzola????
Białoruś Rosji stoi sola w oku. Nie Putinowi, ale rosyjskojęzycznej kamaryle, której rosyjscy patrioci jeszcze nie zdołali się pozbyć.
WG to nie Białoruś. WG to Cypr – szajka unikająca płacenia podatków w ojczystym kraju.
Szubrawcy, po prostu. I nic z Rosją nie mają wspólnego.
I jeszcze przypominam, że szefem SUPERtesterów WG serwera badającego nowe zmiany w WoT jest UKRAINIEC, i to jego decyzje są wiążące dla wchodzących nowych pojazdów w WoT!!!

A jak wiemy, Ukraińcy Polaków bardzo kochają. Widłami, siekierami i piłami okazują wobec Lachiw tę “miłość”!!!

koń

A Ciebie gdzie tego nauczyli? Aż boję pytać. Prawo nie zabrania płacenia podatków na Cyprze więc w czym problem?

DGN

Skoro nie rozumiesz w czym problem, to nie zdziw się jak zaniebawem zostaniesz eksmitowany na poczet odszkodowań za Holokaust na rzecz Israelitów.

P.S. Odpowiem na niezadane (wystraszone) pytanie: w Polsce mnie nauczyli. Polscy rodzice, nauczyciele, i polskie książki. Wystarczyło trzymać się z dala od “betlejemek”, żeby umysł zachować bez wykrochmalenia i prasowania…

Raxo88

@Nsx Skąd ty wiesz nie są niektóre czołgi polskie czołgi są dobre i mają dobry pancerz ty kolego normalnie je dyskryminujesz i proponuje zrobić tobie te drzewko sam się przekonasz że są najlepsze. Znalazł się zwolennik ruskiej nacji.

sl

Najlepsze. 😀 Pierwszy i drugi tier są ok, trzeci podobno staje się ok wymaxowany (nie wiem bo szybciej było mi go przejść niż robić elitarnego). 4 tier to coś co zanim stanie się grywalne ma tragiczne działo i jest mułowate. 5 tier jest największym szajsem jakim grałem od czasów AMX 40. Reszty jeszcze nie ograłem, ale wygląda na to, że zabawa zacznie się na 9 tierze i będzie to najciekawszy pojazd w linii (grałem na testowym, jak i X). 60TP to czołg, który w zamyśle i na papierze jest super, ale właz kierowcy sprawia, że bardzo ciężko będzie nim grać na krótkim dystansie. Nie twierdzę, że jest słaby, bo na pewno bardziej odpowiada mi niż E-100 czy IS-4 (których, jak wiele osób pisze, jest połączeniem) ale da się jego pancerza postrzegać jako pewnik. Na pewno znajdzie swoją niszę.
Podsumowując, jeśli ktoś ma wolnego free xp aby przejść pierwszą połowę drzewka, to może nie zdąży się zniechęcić zanim dotrze do jego wierzchołka, który jest jednym z lepiej zbalansowanych pojazdów w grze (moim zdaniem).

Gogol

Czołgi są dobre, ale zawsze znajdą się typy anty-ruskie powtarzające wciąż jedno zdanie: “ruskie czołgi są OP”. Dadzą Ci dobrą alfe z dobrym opuszczeniem działa i twardą wieżą (co moim zdaniem będzie rywalizowało z ponadprzeciętnie dobrym super conquerorem na wzniesieniach) to i tak będzie narzekał.

JestemNoobem

heh, tylko że s.conq nie ma papierowych miejsc na około jażma 🙂 a 60TP ma pare miejsc które s.conq bez golda przebije 🙂

Anonimowo

Nudne się robicie pomidorki 🙂