TKS – nie dostałem, co robić?

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
sten3

chyba tylko nie ja sie poskarzylem na brak mozliwosci grania w ow weekend

121

najlepszy czołg ever

lojacy

polskie czołgi to jedno wielkie g****

121

jak ci sie nie podoba to nie graj

DGN

“lojacy”, to koleś czekający z utęsknieniem na drzewko (nadjordańską palmę raczej) czołgów izraelskich. Merkava jest jego mokrym snem.
http://www.armahellas.com/test/wp-content/uploads/2009/09/israel-boy-tank1.jpg

Ten jego wpis, to zwykła dla kreatur jego ziomali ejakulacja sympatii do Słowian w ogóle a Polaków w szczególe.
Nic nowego…

Kriss

A DGN to to w takim razie jakiś antysemita, który zawsze musi wtrącić jakiś szowinistyczny komentarz?

DGN

Do Kriss

Pisałem już chyba ze dwa razy. Powtórzę trzeci raz: NIE jestem antysemitą!!! Bardzo szanuję i podziwiam prawdziwych Semitów: Palestyńczyków i Syryjczyków. Podziwiam za siłę, upór, i trwanie w obliczu okupacji i ciągłych ataków ich ziem przez koczowniczy zbrodniczy element napływowy!

Co najwyżej można mnie nazwać ANTYSYFILITĄ. A mój komentarz nie jest bardziej szowinistyczny, niż wypowiedź prominentnych przedstawicieli terytorium znanego jako Israel:

„Bardzo dobrze wiecie, i wiedzą to równie dobrze głupi Amerykanie, że my kontrolujemy ich rząd, bez względu na to kto siedzi w Białym Domu. Sprawa jest taka, ja to wiem i wy to wiecie, że żaden amerykański prezydent nie może nas sprowokować, nawet jeśli zrobimy coś nie do pomyślenia. Co oni (Amerykanie) mogą nam zrobić? To my kontrolujemy Kongres, media, rozrywkę i wszystko w Ameryce. W Ameryce możecie krytykować Boga, ale nie możecie krytykować Izraela.”

Tzipora Menache, rzecznik izraelski, 2009.

Więcej niż 3 mln Żydów zginęło w Polsce i Polacy nie będą spadkobiercami polskich Żydów. Nigdy na to nie zezwolimy. Będziemy nękać ich tak długo, dopóki Polska się znów nie pokryje lodem. Jeżeli Polska nie zaspokoi żydowskich żądań, będzie publicznie poniżana i atakowana na forum międzynarodowym.”

Izrael Singer (1943) – były sekretarz generalny Światowego Kongresu Żydów w latach 2001–2007 słowa wypowiedziane w dniu 19 kwietnia 1996 r. na Światowym Kongresie Żydów.

Blaszany

Tak, Kriss, masz rację, DGN to p…..lony antysemita. Tupiący nóżką płaczek, który nie potrafi zaakceptować tego, że gdy jakaś grupa społeczna ma wpływy, to ich używa. DGN płacze nawet głośniej, bo jest przekonany, że tylko Żydzi mają wpływy. Żydzi, którzy oczywiście wiele mają za uszami, taka prawda. Ale który naród nie ma? Polacy? Niemcy? Francuzi? Jankesi? Wyliczać dalej? DGN zdania nie zmieni.

RafalStrzelec

DGN zgadzam się z Tobą
i dodam coś jeszcze od siebie :
Żydzi powinni nas po stopach całować że własne życie narażaliśmy żeby ich ratować !

Anonimowo

Pomidory takie jak lojacy to jedno wielkie g****

Kacper

M2 light?

DGN

M2 Light był dobry, gdy można było robić tzw. “troll” plutony, czyli na przykład ten lolek odpowiednio dopakowany wyposażeniem i załogą, grający w plutonie z tierami 8+.
A teraz? Mam go. I po co mi on? Do tego wariatkowa na pierwszym i drugim tierze?

P.S. W ogóle mam tych lolków 1 i 2 tier od groma i ciut ciut. Jeść nie wołają. Ale żeby nimi grać? Trójki jak T-127, Gross Trakor, itp. to rozumiem. Ale niżej? Przecież to jest niegrywalne.

DGN

Pytanie na poważnie:

Kto z Was gra regularnie lolkami pierwszego i drugiego poziomu?
Bo niektóre z trzeciego do gry się nadają i już dają wyobrażenie o grze w WoT. Ale jedynki i dwójki?…
To czyste szaleństwo…

Piotr

A wiesz, ze wedlug bialoruskich danych zdecydowana wiekszosc bitew toczy sie na niskich tierach?

DGN

Wiem.
Regularnie patrzę na comiesięczne statystyki występowania tierów w bitwach.
Wg mnie są one niewiarygodne. Bo według nich grając ósemkami dychę powinienem spotkać tak gdzieś w co piątej bitwie, a nie w ośmiu na dziesięć.

Fire

Ja gram, na tych tierach najłatwiej nabić WN8 ze względu na ilość początkujących graczy

DGN

Ale po co Ci WN nabity na najniższych lolkach? Do dobrego klanu i tak się z tak zrobionym kolorkiem nie dostaniesz, bo kadra takim cwaniaczkom sprawdza tzw. “recent”.