Czołg premium do wzięcia!

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

21 komentarzy
Anonimm

Można było się domyśleć po dacie rozpoczęcia tego maratonu, że będzie chodzić o Hitlerowski pojazd. Wiadomo co się wydarzyło 1 września 1939 roku … Jako Polak Patriota możecie sobie wsadzić gdzieś ten V-tierowy piździk jak i całą linie Hitlerowskich czołgów.

Kosa

+1

Anonimowo

Przyda się szczególnie tym co grają za darmo, albo mają załogę z linii do E 50 M.

Ruski8986

Załaduje więcej HE do kv2

Tomek

Zawsze się przyda, chociażby po to żeby go opchnąć za kredyty 😀 Ja wole T-34S – świetnie mi się nim gra

PupkaWG

Słabizna, ale lepszy rydz niż nic.

cyborgian

Mam i jest to jedna z fajniejszych piątek jakimi mi się grało – zarobił dla mnie kupę kredytów zanim wsiadłem na premki ósmego poziomu. Dobra elewacja, słabo się obraca i jest całkiem szybki – po prostu dobra piątka. Wiadomo, że chchiałoby się jakiejś super nowości, ale… spoko – zawsze mogło być gorzej…

sztil4

Potwierdzam !!!

RPG_WoT

A ja go mam 😛

gela

wydaje się w miarę mobilny, ale kompletnie nie potrafię nim grać, nawet miałem go sprzedać bo potrzebne miejsce w garażu gdy widzę tekst favourite of mine, zastanawiam się jak to się dzieje

Todeskult

Czołg jest dobry ale tylko przeciwko tierom IV :V

Anonimowo

A wg mnie nie masz ani trochu racji. Czołg jest mobilny, ma sporo HP i dosyć dobrą armatę (do ideału brakuje lepszego czasu skupiania). Jego największą bolączką nie jest pancerz, żywotność czy mobilność, a beznadziejny zasięg widzenia na poziomie 2-3 tierów. O ile to nie przeszkadza w walce z 5 i 6 tierami, o tyle na dole łańcucha pokarmowego dał mi się w znaki ten brak, bo ciężko coś spocić. Czołg dobrze wypośrodkowany, z zaletami rekompensowanymi wadami. Stara szkoła robienia premek.

Anonimowo

Mnie bardziej bolało to że to jest tramwaj.Jedzie szybko ale jego zwrotność to tragedia.

Hebius

T 25 🙂 hahahaha
No nie wygłupialiby się.

Anonimmm

Co z osobami co juz posiadaja ten pojazd? Bedzie jakas rekompesata?

DGN

No właśnie.
Pytanie zasadnicze: jeśli ktoś wcześniej kupił ten czołg za gotówkę, to co otrzyma po wykonaniu maratonu – golda, czy kredyty?

P.S. Osoby które mają ten pojazd z kodów to na pewno mogą zapomnieć o rekompensacie w złocie, ale ja go kupiłem za prawdziwe PLNy.

Anonimmm

Ja go kupilem za PLN ale byl w zestawie bohatera czy jakos tak 30pare zloty. Fajnie jakby dali chociaz troche zlota za niego…

Mike

Złoto dostajesz tylko wtedy, gdy posiadany czołg kupisz w sklepie, lub dostaniesz go od kogoś w prezencie. Od paru lat za nagrody w maratonach itp. są tylko kredyty.

Anonimowo

Pewnie to samo co bylo z Dicker Maxem dostaniesz hajs.

WOT ssie

Będzie rekompensata w kredytach

XD

Lipa, pojazd do zbierania kurzu w garażu