World of Tanks: Mercenaries świętuje 17 milionów zarejestrowanych graczy

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Ta strona używa Akismet do redukcji spamu. Dowiedz się, w jaki sposób przetwarzane są dane Twoich komentarzy.

8 komentarzy
Mike

Jak bym mial wiecej czasu to bym wolal na kompie pograc ale praca obowiazki wiec konsola najlepsze rozwiazanie. Wkurza mnie to ze ps4 jest tak daleko z czolgami co do kpc wersji

Farr

Hi its me tak konsole. Masz coś do graczy na tych platformach? To są gracze tak samo jak i wy pecetofcy którzy chcą się wywyższać czasami niewiadomo czym😉 po za tym. Nasze serwery mają Amerykanie którzy robią z tą grą co im się spodoba waląc rebalans z **** nawet czołgom które mało widać w bitwach. Ale przynajmniej mamy wt auf e100 i gwiazdkę śmierci 😍

Mick

Może ktoś zrobić opis co zmienili w czolgach zrobili reballancing i np kranvagn dziś zmietli mi strzelając 3 razy w wieżę barda dostał potwornego Chrysler k zarabia polowe tego co zarabiał a górna plyta przyjmuje prawie wszystko

Mick

Nerfa miało być nie barda

O Boże

Ale oni z tego gówno zrobili o Boże

NiezlySzajs

Patrząc na te czołgi konsolowe, przypomniał mi się Panzer Front na Dreamcast-a. Nawet mi się podobają te zmyślone czołgi.

1234567890

Swietuja na 17mln bo boja sie ze do 20 nie dociagna nigdy 😛 zreszta slusznie.

Hi its me

„konsole” dziwisz się?