AGM-12B Bullpup: Tego pocisku nie ominiesz

W War Thunder AGM-12B Bullpup stanie się dostępny dla tych graczy, którzy ukończą letni Maraton i zdobędą samolot FJ-4B!

Sam pocisk przypomina bardzo obecnego już w grze Fritza-X, którego kontrola wygląda niemalże identycznie.

Jednakże ważną różnicą jest fakt, iż Bullpup napędzany jest silnikiem rakietowym. Pozwala to osiągnąć lepszą celność oraz znacznie większy zasięg.

Niestety nie ma róży bez kolców, ponieważ gracze War Thunder tak jak prawdziwi piloci zmierzyć się będą musieli z problemem naprowadzania. Ze względu na niewielki rozmiar pocisku i mały ładunek wybuchowy, do unieszkodliwienia celu wymagane będzie bezpośrednie trafienie. Należy jednocześnie z precyzją naprowadzić pocisk oraz obserwować otoczenie, by nie zostać zaskoczonym przez wrogich pilotów czy obsługę dział przeciwlotniczych na ziemi.

Bez wątpienia AGM-12B stanowić będzie wyzwanie dla graczy, ale także unikalną nagrodę! Chcecie się sami przekonać? Upewnijcie się, że bierzecie udział w Operacji L.A.T.O.!

z: WarThunder.com

Lancetti

Gracz War Thunder od fazy beta - 2012 roku. Tester jednostek naziemnych i okrętów. Wiedzę zdobytą w grze, staram się przekazać w jak najlepszy sposób początkującym oraz weteranom.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments