Więcej o pojazdach kołowych

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

17 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
naril

“Aby nie dopuścić do całkowitego zdeklasowania istniejących czołgów lekkich, planuje się, aby pojazdy kołowe miały mniejszy zasięg widzenia i siłę ognia, w zamian za zwiększoną mobilność (zarówno pod względem maksymalnej prędkości, jak i prędkości obrotów). ”
Świetny pomysł na urozmaicenie gry jak zwykle zostanie spieprzony przez wg bo zrobią wszystko na odwal się… balans po linii najmniejszego oporu zamiast wgryźć się trochę w mechanikę prawdziwych pojazdów kołowych i zbansować ich mobilność na podstawie gorszej reakcji na miękkim terenie, słabszego wspinania się pod górę z uwagi na gorszą trakcję, utratę przyczepności jadąc wzdłuż pochylonego terenu, itp. Uwypuklić wady i zalety kół względem gąsienic. Ale nieeee, to przecież wymaga myślenia! A my mamy kosić kasę a nie myśleć, cyka blyat.

Maciej

Pamiętacie jak WG mówiło że 2018 będzie rokiem balansowania, że czołgi premium z preferencyjnym MM zbalansują, zmienią amunicje premium, rebalans perków załogi. A tutaj mamy już dawno połowe 2018 za sobą i NIC NIE MA. Za to pierdyliard nowych czołgów wprowadzają, pojazdy kołowe. Pewnie potem jeszcze wprowadzą wyrzutnie rakiet BO CZEMU NIE.

Hanys

To wszystkie będą lekkimi? Oczekiwałem różnych ról. Taki np. Sd.Kfz. 234/4 pasowałby raczej na TDka niż spottera. Brytyjskie ciężkie kołowe z wieżami Valentine też na spottery nie wyglądają… Szkoda. 🙁

acti

mowa tu o wszystkich francuzach

HE rządzi, kołowcy płaczą

Jak będą przyjmować z HE za całość to jestem jak najbardziej na TAK dla tych pojazdów.

AleUeb

HE rządzi rozumiem dlatego, bo nie możesz niczego przebijać ? To współczuje

gość

Czemu narzekacie, poza lepszą mobilnością niczym się nie wyróżniają, nawet są słabsze w innych kwestiach czyli np. siła ognia, zasięg widzenia

Anonimowo

Nie ma jeszcze podanych żadnych parametrów a ludzie już płaczą ze op :/

TheEliasz

Mogli dać nową klasę np. ⭕ kółko, a nie czołgi lekkie jak mają 🔶 romb. No, ale cóż w końcu jest to jakieś fajne urozmaicenie gry 🙂

Wik

I zdejmij takiemu “gąske” 😁

Anonimowo

jak stoi przodem to taki pocisk gume rozkurwi we wszystkich 4 kolach

Znacie_mnie_fajfusy

Nadciągają YOLO spottery.

M

I znowu – skrócone jeszcze bardziej średnie czasy trwania bitew i więcej wyników 15:2.

Anonimowo

No ja jestem mocno podjarany 🙂

DGN

A powinieneś się zmartwić.
Przecież z tymi pojazdami nie będziesz miał czasu, żeby w jednej bitwie w międzyczasie dać pięć “lajków” na pejsie, nie “tweetniesz” że zdobyłeś górkę na Kopalniach, i nie zdążysz uwiecznić tego na jakimś “Pindoreście przed zakończeniem bitwy.
Nie smuci Cię to?…
😀 😀 😀

DoDGN

Weź pisz normalnie, bo aż rzuca się ten Twój bełt w oczy. Dla mnie super, w końcu coś nowego.

DGN

Normalnie?
Nie umiem pisać bez znaków interpunkcyjnych i samogłosek.
Przykro mi… 😛 😀