Wargaming współpracuje z Kino Świat przy premierze filmu „303. Bitwa o Anglię.”

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

3 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DGN

Polska krew dla anglojęzycznych bandytów w szczególe i tzw. Zachodu w ogóle była i jest bardzo tania. A w zasadzie bez wartości, bo wiecznie pijana szumowina Churchill kazał Polsce zapłacić za używany w Bitwie o “London City” (przy okazji – dzielnica ta była i jest wyłączona spod brytyjskiej jurysdykcji) sprzęt, aprowizację, mundurówkę.
Wywiezionego przez zdrajców i tchórzy polskiego złota zabrakło na spłatę tego “długu” i powojenna zrujnowana do szczętu, jak żaden inny kraj na świecie, Polska musiała jeszcze tym szubrawcom dopłacić, za to, że polscy żołnierze umierali za Imperium z Brytfanny!!!
Ciekawe, czy to będzie pokazane w filmie.

wielorybwacek

“polskiej DYWIZJI 303”? Serio, pora skończyć z mefedronem chłopaki.

robertunio

Przypuszczalnie film klasy B. Fajnie byłoby zobaczyć Hollywoodzki blockbuster w gwiazdorskiej obsadzie, który zachęciłby miliony do pójscia do kin i w ten sposób poznania choćby nawet nieco przekolorowanej na potzrzeby zrobienia filmowego hitu historii polskich lotników a tak to tylko garstka to obejrzy i tyle.