Polskie okręty w grze.

Lex

Były żołnierz, fascynat broni palnej, marynista, historyk (Barula twierdzi, że "histeryk" ;) ), rekonstruktor historyczny. W redakcji wprowadzam totalny chaos i zamieszanie (Lex, gdzie te recenzje??!!), i notorycznie wkurzam kolegów - redaktorów.

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

16 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
J_jW

Jest jeszcze jeden polski, praktycznie gotowy niszczyciel. Deweloperzy jeszcze w 2016 pracowali przy okazji radzieckich niszczycieli nad okrętem projektu 30 bis, czyli niszczycielem Skoryj / Smiełyj, niestety nie wszedł do gry. Ale ten okręt wszedł do LWM jako ORP WIcher II. To okolice premium t. 8 lub nawet t. IX.

J_jW

W grze są jeszcze dodatkowe inne możliwości. Z francuskiego niszczyciela Cyclone, który pojawił się w grze przelotnie w operacji Dunkierka można pójść na ORP Burza lub ORP Wicher. Deweloperzy pracowali też, jakiś czas temu nad radzieckim niszczycielem typu Smiełyj / Skoryj, projektu 30bis, którego w grze jakoś nie ma. Ale ten okręt trafił do LWM jako ORP Wicher II i to są okolice IX tieru. Poza tym zawsze istnieje możliwość wydania “aneksu” do Błyskawicy po przezbrojeniu w działa uniwersalne kalibru 102 mm, Mielibyśmy w rezultacie spamera w stylu Akizuki. Osobiście jestem za ORP Piorun, którego “przeróbkę” z Gadjah Mada (obrócic indonezyjską banderę) lub HMS Jervis łatwo zrobić.

robertunio

Moim zdaniem powinien być sławny Piorun – nawet WG dało go w kolekcji Bismarcka.

Terragion

ORP Piorun 🙂 Lekko zmodyfikować obecne modele Gadjah Mada (typ N, ten sam co Piorun) lub Jervisa (typ J, bliźniaczy wręcz do N) i można go uzyskać. Poza tym kto by nie chciał zatopić ORP Piorunem Bismarcka? 🙂

Po lekkiej modyfikacji statystyk mógłby nawet zostać tierem VIII (moduł na kamuflaż, dać mu dodatkowo poza przyspieszeniem i dymem rozbicie przeciwlotnicze i zmniejszyć o 0,5 sekundy przeładowanie dział) 🙂

Revanche25

ORP Piorun to chyba najlepszy opcja.

iL

Popieram, ORP Piorun.

Revanche25

Przy okazji można by było zrobić świetny event rocznicowy, z okazji zatopienia Bismarka na unikalnego polskiego oraz brytyjskiego kapitana na premierę DD UK. Choć ORP Orkan z VIII tieru tez mógł by być ciekawy.

Germanikus

Krązowniki sa słabe to okrety z pierwszej wojny swiatowej wiec pewnie niski tier Orkan to prawdziwy morderca zarabisty okret.

Anonimowo

Niech ten Orkan uderzy i to porządnie

d.s

też wolałbym krążowniki

Germanikus

Stare rupiecie na niskim tierze ja dziekuje ale nie

Jurodiwiec

A ja najbardziej bym sobie życzył jakiejś przeróbki francuskich niszczycieli na ORP Wicher

Artur

Z sentymentu ORP Garland 🙂 W czasie II wojny walczył na nim, jako artylerzysta, mój dziadek.

Wik

To gratuluję, Sporo czytałem o ORP Garland, to był chyba najbardziej “pracowity” polski okręt podczas 2 WŚ. ORP Piorun też by był fajny. Może wreszcie udałoby się zatopić Bismarcka. 🙂

Teravius

Gallant skoro już jest to niech będzie w drzewku UK, dla mnie najciekawiej brzmi odpowiednik HMS Lightning.
Osobiście najbardziej jednak lubię krążowniki, dlatego też nie pogardziłbym jakimś polskim okrętem tego typu.