Garaż okolicznościowy: dzień / noc

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

13 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Adrianzczolg

Coś takiego funkcjonuje w symulatorach lotu np. Prepar3D i Xplane i do nich się dokupuje program który generuje realną pogodę.

Ojtamojtam

3 odznaka biegłości… full Gold?

Boniek

Gram w niezłym klanie i odpowiedz brzmi:

TAK! Do tego kampa do końca bitwy tak by wyjechać jako ostatni i z krzaka ubić 3-4 gości na ogryzku. Nie liczy się zwycięstwo tylko kampa i gold. Oczywiście kilka procent robi 3 Mark skillem ale to nie jest droga typowego gold gracza.

Boniek

Garaż jest paskudny, sztuczny, nudny, nawet student grafiki zrobiłby to ładniej. Nie wspominam o T-34 wszędzie bo łatwiej robić “copy and paste”.

Bobcraft951

W zasadzie to grało by się super gdyby na danej mapie była godzina i pogoda taka jak w danym momencie w miejscu w realnym świecie odpowiadającym tej mapie. Mam na myśli, że np. jeśli koło Ryczywołu czy Kozienic byłaby 21:00 i by padało to na Mapie studzienki byłaby 21:00 i by padało. Oczywiście nigdy coś takiego się nie pojawi, ale myślę, że byłoby to wykonalne, gdyby jedna mapa miała np. 6 wariantów – 1szy to godzina 00:00 – 04:00, 2gi to godzina 04:00-08:00 I tak dalej + warunki pogodowe, np: deszcz, śnieg, czy po prostu słoneczko. Wydaje mi się że dane dałoby się pobierać na żywo z jakiegoś AccuWeather czy czegoś podobnego. Co o tym myślicie?

Bobkrafcik

P. S. Uprzedzając komentarze, że nie wszystkie mapy są bazowane na rzeczywistych, możnaby przypisać taką mapę do podobnego miejsca w “realu”, np: Prowincję gdzieś we Włoszech.

Gracz123

50TP 13 bitew – wygranych 30.77% sredni dmg 866. Czolg lux 1 bitwa na 9 tierze potem 11 bitew na samych x nic nie odbija…… a i nawet z golda nic nie przebija ta pena na x siada. Masakra…….50tp omg

Anonimowo

Ogarnij. Wyniki nie zależą od czołgu tylko od gracza.

Pro

Strzelaj do tych z czerwonymi znacznikami a nie do tych z zielonymi.

mieszalniapasz

203 bitwy, 55% WR, średni dmg też niski bo 1076. Na topce może z 15-20 bitew. Da się tym grać tylko musisz go wyczuć gdzie możesz jechać i jak go ustawiać. Ten czołg zbytnio nie wybacza błędów.

Rokush

199 bitew, 64% WR, średni dmg 2343 jakies 60-70% na IX lub X wystarczy wiedzieć gdzie i jak strzelać i nie ma problemu. Po 182 bitwach wpadła mi 3 odznaka biegłości. Wystarczy wiedzieć jakie są mocne strony czołgu i nie widzę problemu żeby grać nim oraz cała linią która będzie się opierać na tym samym

FlamixKL

Sztos… Bitwy nocne? Teoretycznie już są bo na Linii Mannerheima jest tak jakby (na oko) 21:00. xd

Kisiel

Podoba mi się twój tok myślenia…