Sierpniowe promocje na EU

Ali jeszcze nie ma, za to na oficjalnym portalu WoT pojawiły się już informacje na temat sierpnia w World of Tanks. Czeka na Was sporo misji i ofert specjalnych 😉

Wierzchołek drzewa – 1–31 sierpnia: Nasza kolejna oferta Wierzchołek drzewa będzie poświęcona linii pojazdów, którą zwieńcza groźny 113. Ten chiński czołg polega na mocno nachylonym pancerzu, sporej puli PW, solidnym dziale oraz dużej prędkości maksymalnej. Już wkrótce będziecie mogli opanować ten niebezpieczny czołg!

OFERTA TYGODNIA
30–50% zniżki na pojazdy w linii prowadzącej do 113
___________________________________

Oferta specjalna na 20. urodziny Wargaming – 3 – 5 sierpnia: Wszystkiego najlepszego, Wargaming! W sierpniu świętujemy w stylu Wargaming z mnóstwem zniżek, misji, specjalnych kamuflaży i emblematów, a nawet z nowym garażem!

OFERTA TYGODNIA
4x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

___________________________________

Załoga jest najważniejsza – 11 – 13 sierpnia: Załoga jest najważniejsza (ponownie!) Zatroszczcie się o swoje załogi z tą ofertą specjalną, która pozwoli Wam je wyszkolić lub przyspieszyć zdobywane przez nie doświadczenie po niższych cenach!

OFERTA TYGODNIA
2x PD załogi za bitwę

___________________________________

Troska przez dzielenie się – 18 – 20 sierpnia: Zbierzcie swoich ulubionych czołgistów, bo w sierpniu okazujemy Troskę przez dzielenie się! Grajcie w plutonach, pomagajcie swojej drużynie lub dołączcie do klanu, by zdobywać różne bonusy!

OFERTA TYGODNIA
Duże nagrody dla graczy zespołowych!

___________________________________

Nadciąga Gamescom – 20 – 22 sierpnia: Przygotujcie się na tegoroczny gamescom! Jeśli nie możecie się doczekać jednego z największych wydarzeń gamingowych w roku, to mamy dla Was trzy nowe misje!

OFERTA TYGODNIA
Wyposażenie do wzięcia!

___________________________________

Oferta specjalna na gamescom – 23 – 26 sierpnia: Miesiąc zakończymy z hukiem! W tym roku wracamy na gamescom nie tylko z epickim stoiskiem dla naszych gości, ale również z szalonymi zniżkami i ekscytującymi misjami!

OFERTA TYGODNIA
5x PD za pierwsze zwycięstwo dnia

Ź: Portal EU

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

10 komentarzy

 1. Siema. Kto PL? pisze:

  Na wieść o kolejnej miniłatce tak się uradowała moja dusza, że zamiast ‚promocje’ to kątem oka przeczytało mi się „Sierpniowe problemy na EU”…

 2. Powhatan pisze:

  A mi się marzy prem. Cromwell Gen. Maczka z okazji sierpniowej rocznicy bitwy pod Falaise.

 3. pepeh pisze:

  Co do podwójnego expa dla załogi to WG nie raz pokazało,że ma Nas głęboko pewnie będzie i tym razem.

 4. Sebik pisze:

  Witam, kiedy będzie można wymienić czołgi premium ?

 5. Wymiana czołgów premium pisze:

  Kiedy będzie można wymienić czołgi premium na inne?

 6. Anonim pisze:

  Mam pytanie z innej beczki… Może orientuje się ktoś do kiedy trzeba Buffona zrekrutować?

 7. Ech pisze:

  Mała uwaga „wierzchołek drzewa” to nie oferta tygodniowa.

 8. Anonim pisze:

  Argumentem przemawiającym za tym że wejdzie przed jest to, że najpierw gracze wyrażą opinie o polskich czołgach, oby popartą własnym umysłem a nie bo YouTuber tak powiedział. To wtedy na GameScom, przygotują już w lepszym stanie, bo to będzie mocna reklama na tym wydarzeniu

 9. Anonim pisze:

  Mnie obchodzi tylko PTS 1.0.3, ciekawe czy będzie dopiero po Gamescom czy jednak wypuszczą przed. Trochę obawiam się że będzie dopiero po 😛

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.