🇺🇸 T26E3 Eagle 7 w obiektywie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
xD

Zwykly pershing tyle że o wczesnej nazwie… wg z premkami się nie pierdzieli.. po co się postarać wdupimy czolg który jest w grze tier niżej, utniemy staty i czerpiemy profit. Co jak co ale “przeginają pałe goryczy”. Niech rozdzielą czołgi standardowe na premki (wymaxowane) i zwykle (stocki).

Pieseł

Słaby czołg premium za realne pieniądze? czemu nie wg nie tak nas dymało na hajs.

Anonimowo

A z czym masz problem? Nazwać ten czołg słabym to jak nazwać Defendera przeciętniakiem. Fakt, że ten T26E3 ma wady, ale ma też rekompensującego je zalety. Chyba, że już tak się przyzwyczaiłeś do amunicji premium, że bez 250 peny nie masz co wchodzić na random.

robertunio

Zauważyłem że bardzo często na nowo prezentowanych czołgach jest logo Twilight Sparkle – ktoś wie co to za klan ? 🙂

robertunio

Dzięki za INFO 🙂 ale chyba ten klan nazywa się inaczej niż “Klan Supertesterów” 🙂

Tomek.Z

Szykuje się kolejny maraton, bo nie wieżę żeby ten paździerz był za realną kasę.

Hebius

Też tak czuję. Pewnie jak się skończy maraton na t34 shielded to we wrześniu zacznie sie event na amerykańca.

JanuszNosacz

No ja za to piniendzy nie dam

nofatchx

W sumie to nie koniecznie, obecnie jest w grze jakieś 16 VII tierowych premek (AMX 13 57 występuje dodatkowo w wersji GF) i z tego co kojarzę, chyba tylko T-44-122, T23E3 i T28 Concept, nie były w wolnej sprzedaży. Reszta była do nabycia w sklepie, lub z poziomu gry.
T26E3 Eagle7 wg powyższej specyfikacji, zapowiada się nieźle – zwłaszcza przy obecnych losowaniach (w najgorszym wypadku trafi na 3-5-7, lub 5-10 więc nie jest źle.