Kalendarz letnich wyprzedaży – Dzień 1

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

18 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Łatek

Akurat co do bitew 3 min to gracze wiele zawinili, jest masa ludzi co nie potrafi używać minimapy, czy też jakiegokolwiek instynktu samozachowawczego. Mało jest takich bitew gdzie ludzie stoją na bazie bo pięć lat temu tedy wszyscy jeździli i tam mógł strzelać. Ruskie czołgi czy są op czy nie to kwestia gustu, ale największe znacznie moim zdaniem ma to że ludzie nie patrzą co się dzieje tylko grają już wyuczone schematy co się wiąże z “3:15” w 3-4 min

szczecinianin

Jakis czas temuu byłem skłonny kupić Panther 8,8 ale jakoś odwidziało mi się 😀

Anonim

Hahahhahaha brawo WG! Prawie zakochałem się w powyższych zniżkach, już prawie zapłaciłem za moda, ale przypomniało mi się o waszych słynnych już “zniżkach na golda”, postanowiłem sobie przeliczyć i wyszło mi że T34+Pantera+mod są tańsze w grze niż 30500 golda, co niektórzy mogli kupić za 160 zł, a tymczasem po waszej pięknej zniżce musiałbym zapłacić chyba jakoś 290 zł za te 3 tanki, dziękuję!

polishbeer

Już ruszyła letnia wyprzedaż by załagodzić sytuacje oczywiście nie na złoto dla wszystkich tylko na pojazdy nawet do 50% szok aż normalnie z wrażenia usiądę na dzbanie 😉 Dziękujemy WoT za Twą hojność, szczodrość i łaskawość

Ziomelok

A będzie defender?!

zaciekawiony

Będzie jutro ahaha

sztil4

Czy WG upada ??? najpierw złoto teraz czołgi premium 50% taniej 😳 dziwna sprawa….

Jerry

Chyba komuś zabrakło na wakacje.

Anonimowo

Rok temu też była wyprzedaż

Anonimowo

Nie ma się dziwić. Graczy ubywa, a tym samym zyski. Do upadku jeszcze daleko, ale nieuchronnie do tego się WoT zbliża. Pytanie tylko czy zakończy swój żywot z klasą, czy bolesnym upadkiem.

Damirion

na to wygląda i nie ma co się dziwić jak nic nie zmieniają ,dalej losowania z **** gdzie wynik w ciągu 3 minut 2:13 ,do tego same ruskie op ,zobacz jak Natarcia wyglądają

Anonimowo

Dlatego trzeba się cieszyć grą póki się da. Jeśli tytuł już nie zapewnia radości… nie ma po co tego ciągnąć. Jest wiele innych tytułów, gdzie również można się świetnie bawić. Zwłaszcza, że ostatnimi czasy różne stronki rozdawają naprawdę świetne gierki, które nawet mimo kilku lat na karku nadal są grywalne. Najgorzej tylko jak ktoś się przyzwyczaił do jednej gry. Wtedy ciężko spróbować czegoś innego. Do tego należy zdać sobie sprawę, że komputer to nie tylko gry. Ja np.: lubię poznawać nowe technologie, które pozwalają mi się nie tylko czymś zająć, ale też uprzyjemniają wykonywany przeze mnie zawód. Nie ma przy tym wkur*u, że 10 porażek pod rząd.

Tomek.Z

Czy doczekam się w tym roku na Chryslera K ? Był już na serwerze NA, a na naszym cisza. A drugie pytanie to, czy ta wyprzedaż to zapowiedź zmian dla czołgów z mm+1 ? Trzecie pytanie to tylko do Janusza i tak trochę z tego filmu ,, Bitwy o Planety”, czy tak jakoś i to pytanie to: tY sądzisz o tym co ?

Anonimowo

Czy te zniżki są również w drzewku w grze?

PupkaWG

Dobre pytanie!

zxc

nope. t34 w drzewku 12000 golda

PupkaWG

A to pupa. 🙁

zxc

Przy promocji z goldem toto mozna niezle przyoszczedzic.