Supertest ulepszonego Charkowa

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Czesio Pomidor

Prowincja powinna zniknąć (miała zostać przeniesiona na niskie tiery) – ludzie nie potrafią na niej grać i za cholerę nie przetłumaczysz. Nie mają pojęcia jak ważne są balkony na tej mapie (jeden z nich w J9 – drugi po skosie, po przeciwnej stronie, koordynat nie pamiętam). Jeżeli drużyna atakująca z dolnej bazy zajmie balkon w J9, to drużyna z górnej bazy ma przekichane i odwrotnie. A namów ludzi żeby szybkimi czołgami jechać bronić tych miejsc… Środek mapy jest totalnie niewykorzystany. Mapa zmoeniona, odnowiona, a nadal jest takim samym syfem jak przed zmianami – kamperiada pełną gębą… Nie mam pojęcia po kiego grzyba ten syf przywrócili.

Devas

Dokładnie. Obecnie chyba najgorsza mapa w grze

Anonimowo

Witam. Niech lepiej poprawia mapę Prowincja, tragedia jak dla mnie.

The_Apeir0n

charkow nie bul lubiany a chca go jeszcze bardziej ******

M

Nic tylko odbierać zamknięte mapy a w ich miejsce dawać te otwarte z przeszczałami z każdej strony mam dość kamperskich map oddajcie stalingrad i pilzno nic tylko otwarte mapy gdzie obrywamy od kamperów i art to jest chore

dretwy

Zmiany nie wydają się pozytywne. Po zniszczeniu do końca map Kopalnie, Fiordy czy Zatoki rybackiej i beznadziejnej Prowincji czy Lodowcu nie oczekuję po WG już zbyt wiele w tej kwestii.

tutuś

Jest gorzej niż wcześniej.

Ech

Czy tylko mi blokada wjazdów na plac wydaje się głupawa?

FlamixKL

Ciekawe jak sie bedzie grało w Haloween xd…