Ring. Bitwy dowódców!

Wszyscy na scenę światową!

Tego lata rozpoczynamy nowy projekt filmowy. 10 członków programu Współtwórców społeczności zmierzy się ze sobą o prawo do wystąpienia w grze w charakterze dowódcy! Podczas tych zawodów uczestnicy otrzymają co tydzień misję bojową, którą będą musieli wykonać i sporządzić raport o jej wyniku w formie filmu komentowanego przez nich samych jako dowódców określonych krajów. W każdej rundzie 2 uczestników zostanie wyeliminowanych na podstawie wyników głosowania i prostej formuły. Nazwisko zwycięzcy poznamy zaledwie po 5 tygodniach. Niech wygra najlepszy dowódca!

 

Zapraszamy wszystkich do udziału!

Po pierwsze, bez Waszych wyświetleń, polubień i komentarzy uczestnicy nie dadzą rady awansować do następnej rundy! Kto zasługuje na stanowisko dowódcy? Decyzja należy do Was!

Po drugie, wszyscy gracze mogą wykonać misje bojowe! Bądźcie na bieżąco z wiadomościami dotyczącymi projektu, oglądajcie filmy zapowiadające początek każdej rundy, znajdźcie kody bonusowe i dołączcie do bitwy!

Jak śledzić rywalizację i wziąć udział

Czy jesteś współtwórcą, który chce dołączyć do rywalizacji? A może jesteś graczem, który właśnie zwrócił uwagę na nową serię i chciałby wziąć udział? Wszystkie zasady i szczegóły zostały opisane na specjalnej stronie.


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments