Nowe misje dla aktywnych graczy

Jak donoszą nasi czytelnicy, Wargaming.net postanowiło uruchomić misje dla osób z długim stażem, grających bez przerwy w World of Tanks.

Konkretnie gracz Kowi1282 otrzymał misję polegającą na zbieraniu żetonów, gdzie za każdorazowe wypełnienie misji „Zdobądź dowód lojalności!” otrzymuje pieczątki. Za uzbieranie 20 takich pieczątek nagrodą jest dzień konta premium i wolne miejsce w garażu, a ponadto za każde dwie pieczęcie otrzymuje losową nagrodę spośród materiałów eksploatacyjnych premium i rezerw osobistych.

Co Wy sądzicie o tego typu inicjatywach? Może powinno być ich więcej? Dajcie znać w komentarzach.

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

17 komentarzy

 1. Tak mało? pisze:

  Wystarczy grać, żeby dostać prmekę, materiały ekpl., miejsce w garażu, rezerwy. Ale i tak muszą marudzić, jęczeć i płakać, odchodzić z gry i pomstować. Powinni dać czołg 8 tieru za rozegranie kilku bitew i to nawet nie codziennie?

 2. szczecinianin pisze:

  Pozniej wejdę i zobaczę czy WG tez mnie lubi …Od pól roku nic nie kupiłem więc może nie będzie 😀 😀

 3. Raginis pisze:

  Hehe, 76k bitew na koncie i nic. Nie zasłużyłem☺

 4. Tak... Albo nie. pisze:

  Gracze z długim stażem dostają misje na wygranie 100 bitew.
  A jaka nagroda?
  Do zdobycia niesamowicie przyciągająca nagroda.
  Ku*wa ich zas*ana mać. Zastanawiam się, czy dalej wchodzić na WoTa tylko do zrobienia misji na T-34 S, czy zupełnie odinstalować to chole*stwo.
  Kiedyś ponad 400 bitew miesięcznie z co najmniej 2300 WN8 tego czasu i prawie 16 000 bitew na koncie zrobione w 5 lat – teraz rzygać mi się chce jak widzę tak ku*wa żenujące nagrody chociażby za trwanie w tym czymś 5 lat.

 5. FlamixKL pisze:

  Ja też dostałem 🙂 Robi sie samo o czas jest do 24 września.

 6. Guner pisze:

  ;/ Słabo .. już te pakiety startowe po niesamowicie obniżonych cenach były o wiele lepsiejsze ;p

 7. kupa pisze:

  mnie za długotrwałe granie i kupienie preordera w 2011 uhonorowali sraniem do ryja z ponowną sprzedażą m6a2e1

 8. Bin4r-laden debil pisze:

  Czyżby graczy ubywało??? 😀 „Hey Hey! Money! Money! What are you doing?” Claus Kellerman.

 9. DGN pisze:

  Fest nagroda za ciupanie okrągły miesiąc… jeden dzień premium i miejsce w garażu. Całe WG.
  Gdybym to dostał, te misje, to nawet bym na nie nie zwracał uwagi,
  Co innego obecna misja na T-34E.
  Czołguś zrobię na pewno, ale nie ukrywam, że chciałbym także zdobyć zestaw stylizacyjny. Choć mam wątpliwości, czy uda mi się odbębnić wszystkie 50 dni.

  • Anonim pisze:

   Mi tam tylko na czołgu zależy. Zestawy stylizacyjne co daje WG mają jedną wadę – nie mają osobnej wersji dla różnych rodzajów map. I tak będziesz miał kolorystykę która pasuje do mapy letniej, ale do zimowej już nie. Oczywiście ten zestaw spróbuje zdobyć, ale nic na siłę.

 10. Mrfoxx pisze:

  hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.