Sklep premium: Centurion Mk. 5/1 RAAC, Somua SM i Primo Victoria

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

14 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
szczecinianin

Kupujcie kupujcie 😀 😀

Tnuom

Czy na takie czołgi niestandardowe nie można wykorzystać kuponów?

Anonimowo

Można, ale to trzeba mieć odpowiedni kupon. Spora część kuponów dotyczy standardowej zawartości sklepu, czy od kwot 30 euro i więcej.

Rethel

Dobry. Bardzo dobra pena (mało golda trzeba wozić) + niezłe działo jak na magazynek. Czołg potrzebuje jednak dobrej załogi.

Anonimowo

Która nijak pomoże gdyż pojazd dysponuje słabą mobilnością. Dlatego też przedkładam AMX 50 100 nad Somua SM.

Dupont

Chcę kupić swoją pierwszą ósemkę do zarabiania, czy Somua to dobry wybór?
Pozdrawiam

Tomek.Z

Czołg jest świetny, ale musisz pamiętać, że to magazynek i trochę inaczej trzeba nim grać, na pierwszą premkę polecałbym bardziej Lowe-a, albo AMX M4 49, oba te czołgi są w drzewku i którego byś nie wybrał będziesz zadowolony. Co do czołgu Samua to czołg bardziej zależny od wsparcia, jeżeli lubisz grać i ogarniasz magazynki bież. Pozdrawiam 🙂

Dupont

Dzięki za podpowiedzi:)

Faz

Somua to najlepszy wybór jeśli chcesz zarabiać, a będzie to Twój pierwszy Premium VIII tieru. Ja mam na niej ponad 500 bitew, w zasadzie odkąd go kupiłem to mój ulubiony czołg i czuję się trochę jakbym kupił nową grę gdy gram tym magazynkiem 😉 Jeśli ją kupisz to przeszkól załogę na 100%, wsadź wyposażenie na czołg, amunicję rozdziel 30AP / 30APCR. Przy penetracji jaką ma Somua możesz grać w zasadzie cały czas na zwykłych pestkach, niezależnie czy grasz na VIII czy na X, ale czasem jednak goldzik się na niej przydaje (na Type 5 Heavy i inne monstra). Wykorzystuj wzniesienia, staraj się zdejmować gąski przeciwnikom by móc wpakować w nich cały magazynek, albo umożliwić sojusznikom zadanie obrażeń. Somua ma dość duży zasięg spota jak na ciężki czołg więc jest idealnym czołgiem do robienia expa podstawowego na różne misje. A no i pamiętaj, że wieża jest raczej mało pancerna i jeśli wystawiać się na ostrzał to eksponując górną płytę kadłuba, która potrafi sporo odbić. Pierwsze kilkadziesiąt bitew może być trudnych jak to Twój pierwszy magazynek, ale później nie będziesz mógł się odpędzić od tego czołgu:) mam nadzieję że pomoglem

Anonimowo

Generalnie jeśli nie masz ósemki z drzewka + nie opanowałeś jej wystarczająco dobrze to nie ma co kupować tak wysokiego tieru, bo będziesz nieprzydatny na polu bitwy, zwłaszcza to możesz zauważyć gdy już grałeś ósemką. Bycie na dole jest trudne, ale wpływ mimo wszystko w części bitew się ma.

Anonimowo

Jeśli chodzi o pytanie. Somua SM to dość specyficzny czołg. Zdobyłem go w jakimś konkursie WG i szczerze to bym go nie kupił. Zwłaszcza odstrasza mnie w nim jego słaba mobilność, choć ma niewątpliwe zaletę w postaci działa do walki z bliska.

Faz

Bez przesady, Somua nie jest wolnym czołgiem. Na randomach ta prędkość jest zupełnie wystarczająca, żeby dojechać na czas na miejsce akcji.

kinomaniak

tak więc mamy premki FV4202 , Primo Victoria , Strv 81 , Centurion Mk. 5/1 RAAC plus drzewkowy Centurion Mk. I….. 5 ZROBINYCH Z 1 MODELU CZOŁGU NIBY TAKE SAME PODOBNE ALE TA NAJNOWSZA WERSJA JEST NAJLEPSZA https://tanks.gg/compare/centurion-51?t=centurion-i%7Efv4202-p%7Epvictoria%7Estrv-81 pancerz przód kadłub i mobilnośc na plus

Lotus

Lepszy i ładniejszy centurion – 111zł
Również ładny ale kartonowy centurion – 144zł
LOL 😀