Wczesny dostęp: Centurion Mk. 5/1 RAAC

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

10 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Teravius

W praktyce może się okazać jednym z lepszych medów premium. Pancerz odbija na prawdę dużo. Zwłaszcza przy wykorzystaniu depresji. Działo przyjemnie snapuje a i posnajpić idzie. DPM i celność przyjemna. Trochę wolno jeździ pod górkę, ale ma za to 400m bazowego zasięgu widzenia. Wożę optykę, dosyłacz i wentę. Załoga robi piąty perk. Bez staby celność w ruchu bardzo dobra. Kółko prawie się nie rozjeżdża. Coś jak AMX 30B. Jak za 111 zł, bardzo fajny med. Jestem zadowolony.

spokojny

troche wolny ale snapy wchodzą przy 6 perkach

CZmato

dvě bitvy, jedna prohra, jedna výhra a nic … ušetřím 😉

JanuszNosacz

Kurła nie warto to kupić to jest pszeciesz sto złoty a to jest pindziesiont piw, wienc lepij we hurcie piwo kupić to taniej bendzie i może bendzie z pindziesiont jedyn albo i dwa te piwa gratis a nie jakiś czołk co ja moge rusznymi pojeździć bo mam dużo maszyn we garaszu.

szczecinianin

A ile ich masz ??? Nie warto to wydawać kasy na wota …

Anonimowo

Dobry te Centek ??? Znaczy się wiem, że nie warto, ale chcę się dowiedzieć, czy warto ?

Problemy techniczne

Lepszy niż drzewkowy

szczecinianin

I każdy nowy prem tank jest lepszy niż drzewkowy …i jak tu grać ?? Jak ma się czuć grać co nic nie kupuje , gra na standardowych czołgach przeciwko takiemu co szasta kasą a na wota wydaje dużo….jest NIKIM . Jak to ktoś powiedział – ta już nie jest dla biednych graczy ….

Kapral

Kurczę, kupiłem fv niedawno… Dali by czołg który ma 5 załogi to bym chętnie kupił 🙂

Mod

No żeś się sfrajerzyl