Tapeta z klimatem – Object 430U

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Maniek

Też tak mam, wydaje mi się, że to przekwalifikowana załoga z T44 front line, abym nie mógł jej przenieść do zwykłego t44 którego mam w garażu. Mam też załogę z T29 front line, a że nie mam zwykłego t29 to załoga została w koszarach. Ja załogi wysłałem do koszar licząć, że czołgi znikną, a załoga zostanie.

Tomek.Z

Ok. Dziękuję za rozwiązanie zagadki, bo już myślałem, że któregoś dnia będąc delikatnie ,,zmęczony”, kupiłem go, zagrałem prę razy, a potem zniesmaczony sprzedałem i nie pamiętam. Już zacząłem myśleć, że źle ze mną. Pozdrawiam, and GL 🙂

Maniek

Wzajemnie GL

Tomek.Z

Dziwna sprawa, w moich koszarach pojawiła się załoga z czołgu pramium IS-6 i każdy ma zerowy perk. Czołgu nigdy nie miałem, nigdy nie grałem, ktoś wie może o co tu chodzi ??? Może za chwile pojawi się w moim garażu IS-6 ? Taki bug ze strony WG ???

szczecinianin

I w garażu też jest 🙂