Supertest: ulepszenia Prowincji

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

9 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
WG

Bardzo fajna mapa odskocznią od innych.uwielbiam ja.mozna grać i medem i ciężkim.

Retard alert!!

Jest się czym chwalić… domyślam się że takich raków jak wy dwaj jest więcej jak połowa społeczności wot, ale cóż może zrobić taki retard jak Ty i Jerzyk z wn8 500… zaloże się że HT kampisz w krzakach, MT walisz się od frontu z np WZ 5a lub 113, scoutem stoisz przy artcie myśląc że jej spotujesz a TD stoisz za arta nawet na czerwonej linii ogladając Bóg wie co…

Bin4r-laden debil

Skracając PR popisy, które mają nas skłonić do myślenia, że WG to profesjonalna firma dbająca o klientów:

Mapa jest zje###. Wiadomo to po 2 dniach od jej wejścia. WG się nie śpieszy ze zmianami i to jest prawdziwy obraz ich profesjonalizmu.

jn

Nudna mapa… Na tej mapie możecie mnie znaleźć wyłącznie przy A1. Był ktoś kiedyś na środku tej mapy?

Truth_is_God

A ja lubię tą mapę. Przegrałem może tylko raz.

Jerzyk

Mapa porażka.
Po kilkunastu próbach jej ogarnięcia dałem sobie spokój. Zaraz po starcie skaczę i wracam do garażu. Szkoda mi życia marnować.

Płaczek

Szkoda, że niektórzy nie mają tyle odwagi zrobić to w realu. Nie dość, że nie ma pożytku, to jeszcze innym psuje zabawę.

Retard alert!! Jerzyk to ciec!!

i wlasnie prze takich idiotow jak Ty odechciewa sie grac bo wchodzisz do bitwy patrzysz jak taki ciec jak Ty sie zabija… morale w druzynie spadaja i duze prawdopodobienstwo ze przegrana… a teraz rada ode mnie dla ciebie odinstaluj wota.

Kolega Jerzyka

Też to robię 😛 no chyba że gram artą to napierdzielam w takich stojacych 😛 😀