Supertest: mapa z polskim akcentem

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
GTX

Polska mapa ładnie zrobiona i w ogóle..
Ale szkoda że taka ponura i wydaje się nudna – takie moje subiektywne odczucie.

Mapa mińsk… Tu się prosi aby strzelić w twarz WG
“Nie chcemy propagować symboli komunizmu […]” Pierdzielnijmy złota gwiazdę na obelisku na środku placu w jakże charakterystycznym mieście -to wcale nie będzie się kojarzyć z komunizmem.. nic a nic…
Ale **** biało-czerwony romb wojsk pancernych na polskich czołgach to już przejaw czystego komunizmu… f*ck logic…

Cycu4

Nie żebym bronił jakoś specjalnie wg, ale 2 wojna światowa zbyt kolorowym okresem nie była i nie widzę problemu w tym ze mapa jest ponura, bardziej w tym ze inne mapy za przeproszeniem ****ą tęczą. Bardziej jak bym miał się czepaiac, to tego ze dali kolejna otwarta mapę, wolał bym zobaczyć Warszawę, bo skoro mamy Paryż to czemu by nie.
Co do propagowania symboli komunizmu, to się nie przyglądałem jakoś specjalnie ich wypowiedz,i gdy był ustalany znak na polskich czołgach, ale ciężko by tej gwiazdy tam nie było skoro jest w rzeczywistości, to tak jak by zażądać żeby na czołgach w drzewku zsrr nie było gwiazd tylko flaga rosji.