Arsenał: Jak zdobyć Stalingrad w aktualizacji 0.7.8 lub później

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DGN

Za późno.
Ta “atrakcja” nie skłoni mnie do powrotu do WoWs.
Teraz gram w czougusie, a na dwie gry nie mam czasu. I w sumie ochoty. WG tak spierd..o “statesie”, że nie ma sensu tam wracać.
Gdy graczy było dużo i prosili o sensowne rozwiązania klanowe, a przez długi czas nawet o same klany w WoWs, to WG miało na to wywalone leniwego flejtucha. Teraz jak serwery opustoszały, to klanowe “atrakcje” wprowadzają.
A nażryjcie się nimi.
Diengów nie budiet…

DGN

Jeszcze żeby była jasność. W “czougusie” gram, bo mam tam 40 prem tanków, z czego około 25 kupione za gotówkę. Nie małą.
Niczego nie grinduję. Nie badam nowych linii. Nie mam dziewiątek i dziesiątek. I nie zamierzam mieć.
Gram za darmo, tym co mam.
W statesiach też kasy wydałem aż za dużo: Imperator Mikołaj w paczce za 150PLN. Texas za tyle samo, Atlanta, i coś tam jeszcze, nie pamiętam. I “rdzewieją” bezużyteczne.

Ale teraz ani złamanej $zekli, wy chciwcy z Cypru wyznający pustynnego demona Mamona. Niech wam księgowi i marketing płacą… Na rasowe dziwki i wykwintne trunki.
Żyjcie gruz i walcie “konia przeWalskiego”…

DGN

Oczywiście zdaję sobie sprawę, że nie macie nic wspólnego z WG.
Lubię Wasz portal.
A dlaczego napisałem to co napisałem?
A żółć wyciekła. I nie dotyczyła tylko WG. Ta firma to taki przykład korporacjonizmu. Kłamią, naciągają, a prawdę powiedzą, jak się pomylą.
Ot, ulało mi się. I tyle.
Pozdrawiam.

P.S. Niestety nie mają sensownej konkurencji…