World of Tanks Polska – ustawka: IS-7 vs. IS-4

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
marco2217

Powiem tak, że ta ustawka jest bez sensu, gdyż na is-7 grają topowi gracze (Widać po ich grze, gwiazdkach na lufie) a is-4 osoby, które mają problem z rozjechaniem się w odpowiednim kierunku.

wot of gold

Jedno i drugie a najbardziej na tym cierpi drzewko niemieckie i amerykańskie które są najsłabsze w porównaniu z francuskim, radzieckim i brytyjskim

Vv

Kiepieskiej baletnicy przeszkadza rąbek u spódnicy …

Rastafarian

Jaki rąbek? zero balansu OP radzieckie popatrz na CW czym się teraz gra, a odpowiesz sobie sam, temat stary że hej, drzewko niemieckie i amerykańskie słabe.

Lukasz_111

Jest pewna granica między SŁABE, a MAŁO UNIWERSALNE. Typy 5 spisują się lepiej od Mausa ze względu na działo, pomimo iż mają gorszy pancerz. Czy E100 albo Pz. VII są czołgami SZTURMOWYMI jak 113, WZ-111 5A, IS-7?! Odpowiedź: NIE. Czemu bierze się Ob 907 albo Ob 140; ewentualnie Ob 430U zamiast E50M lub Leoparda 1?! Bo te medy nie są uniwersalne, jeden wielki jak stodoła z niby pancerzem, a drugi papier w którym wszystkie moduły padają. Czy działo T110E5 jest lepsze od Super Conquerora: NIE – 400 dpm mniej, gorsza celność oraz HEATy, gdzie SC ma APCR. Czemu Ob 268 v4 zamiast Jg E100, T110E3, Badgera? Bo jest bardziej uniwersalny, może zmienić flankę, zaatakować jak czołg ciężki w pierwszej linii. Żaden z tych 3 TD tego nie zrobi, bo albo jest za wolny, zbyt mało zwrotny, za długo ładuje itp. Np Badger świetnie się spisuje na Himmelsdorfie na górce do trzymania flanki, depresja + dpm + pancerz. Ale na np Malinówce nie dojedzie szybko na górkę i nie zajmie jej jak 268 v4. Np T57 HT można wykorzystać na Ensku, gdzie swoim dpm z magazynków mogą zmienić los bitwy, a AMX 50b spisze się lepiej na większej mapie bo jest szybszy. Te czołgi nie są SŁABE, tylko sprawdzają się w określonych warunkach. Np 15x E100 wygra na Himmelsdorfie z 15x T-100. I co? W takim przypadku dalej Ruskie jest OP? NIE. Więc pomyśl, a nie narzekasz, chociaż nie wiesz na co. Dobiera się czołgi pod mapę i taktykę, a nie co komu się podoba i co kto lubi.