Wersja 1.0.2 – data wprowadzenia

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

33 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
czouk

miejmy nadzieje ze nasze (bez obrazy, to tylko zart) cebulowe czougi bedom w najblizszym patchu, ale na ten nie liczcie. teraz raczej t wz. 51 dodadza zeby narobic smaku;)

Kiperek

Na każdej mapie można zrobić tą misje…. Ostatnio zrobiłem 9k łączonego na ruinbergu na t100lt. Debina jest świetna do spotowania. Jakby nie potrafisz sportować i jeździsz ciągle w te same krzaki to się nie dziw

adic

Dlaczego nikt nie pisze, że 1.0.2 zniszczy ostatnią z 2 map na której da się lajtem pograć? Malinówka straci spoterskie krzaczki na na środku przy wodzie. W sumie zostaną, ale bedą tak okrojone, że blind murowany.
Erlenberg i fiordy też poprawia, ale tym mapom już nic nie pomoże.

szczecinianin

Nie wiem nie gram ….

lolek

stanie całą bitwę w 1 krzaczku nazywasz spotowaniem?

Deva

Tak zwane spotowanie pasywne, ale co Ty mozesz o tym wiedziec

lolek

Ten krzaczek od zawsze był patologią spotowania…szybkie lajty w tych krzaczkach nie pozwalają nawet rozjechać się czołgom po rozpoczęciu bitwy. Bardzo dobrze, że wykarczowali.

doom7ord

Tak, stanie w krzaku gdzie można zrobić po 10k spota, nazywamy spotowaniem pasywnym.

lolek

W ilu jeszcze krzaczkach w grze i na tej mapie robisz po 10k spota?…sam udowodniłeś, że coś z nim jest nie w porządku.

Regonis

Z tego co widzę jak gram to Czołgi lekkie radzą sobie całkiem dobrze w WoT. Więc nie wiem o co ten płacz. Może to kwestia braku umiejętności?

adic

Na jakiej mapie zrobisz 15 misję na obj 260? Ja znam 2 mapy, ale za 2 tygodnie zostanie jedna. Co do moich umiejętności spotowania to jestem w top 3000 Eu, a lajtami gram ostatnio niewiele…

lolek

Na wielu mapach
Przecież 15 misja na obj260 jest prosta i jest to misja łączona: spot+ asysta-gąskowanie + obrażenia zadane… ja tą misję zrobiłem na usuniętym Bagnie.

Siema. Kto PL?

Chociażby Murowanka. 13000 z aktywnego spota IX tierem na X + 500 własnych obrażeń na koniec 🙂

FlamixKL

Piłka nożna 14 czerwca! ⚽

Maciej

Akurat dzisiaj dozbierałem ponad 220k na T-10 i wystarczy tylko poczekać i kupić :). Jestem ciekaw czy w czerwcu wyjdzie T wz51, skoro jest w plikach gry patcha 1.02. Mam podejrzenie i nadzieje że polskiego drzewka można się spodziewać 15 sierpnia na Święto Wojska Polskiego, a nie co to wielu pisze o 11 listopada…. i jeszcze twierdzi że to dobra data by była…

The_Apeir0n

bedzie tak jak pudel, w polowie lipca

Talon.123

Jeżeli chodzi o polskie drzewko to ja proponuje:
-Twz 51 wychodzi w lipcu i jest na niego maraton( WG musi jakoś zachęcić graczy do grania).
-polskie drzewko a wychodzi w polowie lipca i nwm czy ma sens obstawianie dokładnych dat np. W jakieś święto, bo falathi mówił że drzewko nie wyjdzie z jakiejś okazji tak jak np. Szwedzi.
– super by było gdyby TKS był za darmo na święta tak jak T-29.

sonic

szwedzi wyszli na święta BN!

shf

11 listopada 😛

kisiel

hahahah maraton na jedną z lepszych premek VIII tieru hahahah, jednak polaczki cebulaczki są wszędzie… rozumiem jak dadzą maraton na revalorise, albo jkakieś inne gó*no, ale oni wiedzą że polska społeczność jest liczna i to dobra okazja żeby natrzepać hajsu ( hajs, hajs bejbe).
Podsumowując nie łudź się że dadzą maraton 🙂

lolek

WG w którymś Q&A zapowiedziało maraton na polską premkę podobny do maratonu na Progetto.
WG na takim maratonie zarobi więcej niżeli na normalnej sprzedaży. Na EU jest 102 000 Progetto…porównaj sobie tą ilość z czołgami z poprzednich maratonów. Progetto tylko raz pojawił się w sklepie premium.
WZ 111 jest 60 000 a były na niego 2-3 maratony i jest do kupienia kilka razy do roku.

Płaczek

A co masz już ten czołg, że krzyczysz, że jedna z lepszych premek? Obecne statystyki szału nie robią i nie wróżą nic ponad przeciętność. To nie to co Defektor, że od samego początku było wiadomo, że może sporo namieszać ze względu na ponadprzeciętny pancerz. I namieszał, gdy w grę wchodziły czołgi 6,7 i część 8 tieru, które naturalnie stanowią zbyt niską siłę ognia, by móc nawiązać równą walkę. Progetto swoją drogą nie jest gó*nem, a maraton na niego jakoś zrealizowali. Chyba, że jesteś z tego typu graczy co potrafi się tylko na ciężkich odnaleźć, a najlepiej na takich co nie wymagają w ogóle skilla jak japońskie mastodonty, czy są częściowo odporne na braki grającego jak Obj. 257, czy Defektor. I nawet jeśli ten Twz 51 będzie tylko w sklepie – wisi mi to. Pudla nie mam i jakoś nie potrzebuję go by sobie pograć. No i nie zapominajmy… Radzieckie zawsze będą górą.

kisiel

defender według mnie nie jest jakimś wymyślnym czołgiem z kosmosu, nie oszukujjmy się ale dostał ze dwa ciche nerfy na pewno do mobilności bo odczuwa się różnice pomiędzy tym jak go wprowadzili i jaki jest teraz… nie jestem masochistą żeby grać mastodontami… Raczej grywam każdą klasą pojazdów, ostatnio odpadły artylerie po tej zmianie na ”plus”. 🙂 a co do porównywania ilości pojazdów to dałeś czołg że łoo wz 111 to zawsze był złom i jest, sam odpuściłem sobie te maratony na niego na SuperPersa tez. Myślę że ta polska wz z myślącym graczem chociaż trochę będzie w stanie zmienić wyniki wielu bitew 😉
Ale to moje zdanie i nie każdy musi się z tym liczyć 🙂 Prosze o uszanowanie mojego zdania, tak jak i ja uszanowałem wasze 😀 😀

Maciej

No też się zgadzam, że maraton może być, ale raczej nie będzie na niego, bo hajsu by bez maratonu z ludzi ściągnęli jak nigdy, przykład “Pudla”, a maraton może być na inny czołg, może jakiegoś meda. Ja osobiście odnajduje się w czołgach średnich i T-10 :D, w przyszłości pewnie jeszcze OBJ 277. Ciężkie też mam, ale lubię je głównie ze względu na kaliber dział, potrafię nimi grać, ale no z Armored Warfare jestem przyzwyczajony do mobilności czołgów i może dlatego. Najwięcej bitew mam na KV-2. Jeśli chodzi o datę premiery drzewka, to tak luźno rzuciłem. Dla mnie byle by jak najszybciej ;), ale żadnego info nie dają póki co to nie wiem jak to będzie

xyz

Ja już mam 100k expa

Maciej

Słaby troll, nawet gałązki byś nie złamał 😉

szczecinianin

No i fajnie …trzeba zbierać exp na T10 ….

Riddick

Z innej beczki Bin4r niewiesz kiedy mniej, więcej będzie t wz51 wprowadzony d, ieki pozdrawiam

Eliasz

najgorszy patch 2018

piotr

najgorszy byl 1.0

szczecinianin

No i ???

Areczek

no i tyle