W reflektorze: Czołgi ciężkie

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

Subscribe
Powiadom o
guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

15 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Blaszany

Daliby, gdybyś przestał grać. Wtedy załączyłaby się czerwona lampka , że jednak warto zachęcić graczy tłustym eventem. Ale aktualnie nie muszą, bo i tak grasz.

Auu

Czy zniżka np. na 6 tier będzie się kumulowała ze zniżką z wierzchołka drzewa?

robbob13

Maciej ciekawe ile bys miał bez op premium czołgow, pewnie nie potrafisz wogóle grac czołgami z drzewka, bo i po co premki lepsze.Bravo WG zdechniecie za rok jak ludziom oczy sie otworzą.

Płaczek

robbob13 to twój nick? Jeśli tak, to jesteś żałosny. Sam jesteś w posiadaniu mocnego czołgu premium Defektor, a innym wypominasz co kto robi ze swoją kasą by uprzyjemnić sobie giereczkę. Z resztą sam siebie zaorałeś, bo IS-M jest w miarę świeżym pojazdem (do tego bardzo dobrym), a robisz tyle dmg co niektórzy na 6 tierach. No ale leć teraz z płaczem do garażu, wybierz Defektor i zrób jeden pocisk więcej niż na IS-M. Pewnie będziesz z siebie dumny. No i teraz liczę na donejt 5 zł za rzeczową ocenę konta Kippo Keepo Kappa.

Maciej

Aha. Ale wiesz że były maratony na pojazdy premium? Wiesz że były eventy z dniami premium? Wiesz że był eventy gdzie były nagrody w postaci rezerw na srebro? Wystarczy cierpliwość i łapanie okazji. A później gra wypracowanymi czołgami. Ale robactwo cebulowe musi się doczepić. Żałosne

Maciej

Mam aż 30 tysięcy bitew mniej, a WN8 tylko 217,07 mniejsze od twojego. Więc się tak nie rozpędzaj w ocenie

zły na WG

x3 doświadczenia za pierwsze zwycięstwo. co to niby jest? NIC! Dali by 3x PD na każdą bitwę podczas weekendu. ale nie, bo po co.

szczecinianin

Nie podoba się to nie graj ew odinstaluj wota i po problemie….

szczecinianin

Dlaczego dali tylko zniżki na te niskie tiery ?? Kurcze mam zbadane IX a chciałem kupić po zniżce….

xyz

by dali na X tiery a nie na jakieś dla botów

szczecinianin

Sadziłęm że będą jakieś zniżki do X …myliłem się …:(

Maciej

Uwielbiam takie gadanie xd. Jak chcesz myśleć tylko o sobie to stwórz własną grę i się tam rządź. Mnie stać na przykład na 4x X tier. Ale nie mam akurat zbadanego żadnego, znaczy mam, ale pojazd jest jeszcze na PTS. Ale w sumie jeden z czołgów chciałem odkupić z niższych 😉

yebaci znizki na x tiery

X tiery to ci dobrze tył rozorały swoimi haubicami i teraz ci do nich tesko prowymoczku

xyz

tez mam hajs na X ale wole zaoszczędzić 2mln na obj 277