Sklep premium: T26E5, Patriot oraz Mutz

Bin4r

Gracz World of Tanks od 2014 roku. Gram, bo jestem pasjonatem i wiem, że większość graczy w WoT to pasjonaci. Niech nasza gra będzie bardziej taktyczna i przemyślana. Trudniejsza, ale mniej irytująca – a przez to bardziej satysfakcjonująca. Postawmy na miodność!

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

6 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Marco

Sama prawda ale lubię nim grać jak się go okielzna to jest ok.Z obecnych premek jedna z lepszych zarabiarek.

Pietrek

Mam na Patriocie 1281 bitew i ze względu na niezbyt celne działo i słabe uszkodzenia na strzał nie polecam. Gdyby choć wchodziło za 300 to te kalafiory i słabą penetrację jakoś by zrekompensowało.

Galanonim

gdyby ktos chcial zakupic patriota to chcial bym pfzypomniec ze wierza dookola jarzma wpuszcza bardzo duzo tak samo kadlub nie jest najmocniejszy. Noi jest to czolg ciezki VIII poziomu ktory ma 240dmg. Wyobrazcie sobie ze przed wami jest is7 a wy zadajecie mu 180 dmg XD bo czasem i tak bywa

stud3nt

Przede wszystkim należy pamiętać, że TO NIE JEST CZOŁG CIĘŻKI. Spróbuj tak nim zagrać, to szybko wrócisz do garażu. Kluczem do sukcesu jest wsparcie własnych HTków albo – jeszcze lepiej – medów (mobilność na to pozwala, a pancerz jest bardzo odporny na pociski medów VIII poziomu). Można też snajpić z przyczajki wykorzystując pancerną wieżę i świetne opuszczanie działa.

DPM jest dość przeciętny, celność na dystansie >300m nie powala (APCR strasznie “nosi” i lubią rykoszetować oraz spadać przed celem) – lepiej strzelać z mniejszych odległości. Nawet szybkość pocisków nie urywa tyłka – marne 80m/s szybciej od AP z T32. Wieża jest słabsza od T32, ale to nie znaczy, że jest “słaba”, odbija bardzo dużo i naprawdę rzadko ktoś wie, gdzie przywalić żeby przebić.

Jeśli ktoś ogarnia amerykańskie twardogłowe HTki i TD (T32, T29, T30) i nie przeszkadza mu mało celna “dziobaczka”, to może się skusić.

Mixu

Z premek to tylko defender i nie do zdobycia obj907. Na resztę cena nie powinna przekraczać 50zł.

szczecinianin

Zaden z nich nie wart kupienia ..takie moje zdanie ..