Podsumowanie bitew rankingowych

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

4 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
DarkmanPLX

Najlepiej byłoby zlikwidować gwiazdę w drużynie przegranej ! Nie było by po 2 – 3 grających na zachowanie gwiazdki przez co reszta graczy przegrywa bitwę

hm

Zadziwiające dlaczego WuGie nie wprowadzi tak prostej zmiany w rankingówkach: wyniki exp wszystkich graczy (14) po bitwie ustawiamy w kolejności, 8 pierwszych dostaje gwiazdkę, 4 kolejnych nie dostaje i nie traci, ostatnia 2 traci gwiazdkę. Generalnie gwarantowałoby to graczom ze zwycięskiej drużyny gwiazdkę (7 z 8 miejsc) O ILE coś konkretnego zrobili w bitwie.

System od wieków stosowany w NBA/NHL do klasyfikacji w dywizjach do play-off. żeby uniknąć sytuacji, gdzie g…. uczepiło się okrętu i krzyczy płyniemy, a z drugiej strony np. drugi wynik w przegrywającej drużynie traci gwiazdkę, nawet jak jest lepszy exp-em od jakiegokolwiek gracza z wygrywającej drużyny.