Wieści z SuperTestu – nowe niszczyciele, nowa nacja

barula

Pływający batyskaf bojowy. Monotematyczny wojownik autostrad uwielbiający historię, a w szczególności mongołów. W wolnych chwilach łażący po lasach romantyk z nożem i składaną piłą. Majtek okrętowy szukający dziury w całym, a w szczególności WoWsie.

guest

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

5 komentarzy
Newest
Oldest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Revanche25

Nie ma rozbicia ani radaru a szkoda skoro Kitakaze (czyli ulepszony Akizuki) miały pełnić typowo rolę niszczyciela plot a od 1944 r. montowano radar wykrywania nawodnego. Barula jako CC mógłbyś podsunąć WG propozycję by na IX tierze dla Kitakaze dodali zamiennie z Przyspieszenie ładowania torped Rozbicie plot a dla X tieru Harugumo zamiennie z Generatorem dymu Radar oraz zamiennie z Przyspieszenie ładowania torped Rozbicie plot – taki układ rekompensował by spory zasięg wykrywania okrętów.

hm

Wreszcie kontynuacja linii Akizuki. Ale jak patrzę na japońskiego DD X tieru z bazową wykrywalnością 7.9 km ??? To jakiś żart – reszta stawki, oprócz Chabarowska wykrywa go z zapasem 300-900m – to jest kosmiczna przepaść. A na co komu DD, który nie może wejść na capa, ma 6 torped z przeładowaniem prawie 3 min., a jak zacznie strzelać to i tak Chabarowsk go zamorduje.

Anonim

Pamiętaj, że 7,9 km to zasięg bazowy(bez kamuflażu, dowódcy i modyfikacji).

Anonimowo

Cos kolo 6,1km wyjdzie z wszystkim.